Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
«Єдиний електронний квиток»

З 2009 року Укрпошта розпочала надання послуги з замовлення перевезення пасажирів залізничним , автобусним та авіатранспортом.
Завдяки розгалуженій мережі Укрпошти сільські жителі мають можливість замовити квиток на транспорт навіть у найвіддаленішому куточку країни. Згідно технологій, після оплати вартості послуги оператор відділення поштового зв’язку роздруковує клієнту відповідний Бланк-замовлення (з кодом), в якому зазначаються всі реквізити поїздки. Для заміни зазначеного роздрукованого коду на проїзний документ (квиток), пасажир в будь-який час до відправлення транспортного засобу (поїзда чи автобуса) звертається до каси Укрзалізниці чи автовокзалу (в залежності від виду поїздки), де зможе без черги та додаткової оплати обміняти таке замовлення на проїзний документ (квиток).
З 10 лютого 2011р. знизилася комісія при замовленні квитків, у зв’язку з чим середня вартість замовлення як автобусного, так і залізничного квитка становить лише 10-12 грн.
Зазначена послуга надається під егідою Мінінфраструктури з метою впровадження в Україні автоматизованої системи «Єдиний електронний квиток».

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком