Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Автомобільні перевезення

Якщо ви зацікавлені в послугах надійного і швидкого перевезення вантажів у цільнометалевих фургонах по Україні та м.Києву, ми пропонуємо вам скористатися нашим автотранспортом.

Всі вантажні автомобілі, які здійснюють перевезення вантажів по Україні, обладнані сигналізацією, системою супутникового спостереження GPS з пультом прямої подачі сигналу тривожного виклику органам МВС. Автомобілі "Укрпошти" мають перевагу в першочерговому проїзді, сприяння усіх дорожніх служб та органів МВС при виникненні труднощів у русі.

Наявність автомобілів різної вантажності (від 0,5 до 24 тонн) дозволяє нам запропонувати найбільш ефективний і економічний варіант для доставки ваших вантажів у будь-яку точку України і по м.Києву.Форма оплати готівковий і безготівковий розрахунок. Постійним клієнтам надаються знижки і можливість оплати за весь обсяг перевезень по факту в кінці місяця.
Для всіх працівників УДППЗ "Укрпошта" розрахунок виконується по зниженим тарифам по собівартості

Якщо ви зацікавлені у співпраці з нашим підприємством, у вас виникають питання з приводу наших послуг, ми завжди будемо раді відповісти.

Телефонуйте:
     (044) 275-14-88
     (044) 275-13-22
     (067) 400-55-77


Також можливе надання автопослуг вантажними платформами, легковими автомобілями і автобусами "Богдан"

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком