Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту

Дирекція "Автотранспошта" УДППЗ "Укрпошта"


Дирекція "Автотранспошта" УДППЗ "Укрпошта" одне з найбільших транспортних підприємств України. В сферу діяльності дирекції "Автотранспошта" входять перевезення поштових відправлень, періодичних видань, а також організація перевезення вантажів автомобільним транспортом для юридичних осіб в м.Києві та в Україні.

В.о. директора Розвозчик Юрій Федорович. Очолює Дирекцію "Автотранспошта" з лютого 2013 року.

Свою історію підприємство почало в 1939 році як Транспортна контора Уповноваженого Міністерства зв'язку СРСР, у розпорядженні якої було 32 вантажних та 8 легкових автомобілів. Підприємство розташоване в Солом'янському районі м.Києва на земельній ділянці 5,5 га, загальна площа будівель та споруд понад 35000 кв.м. На його балансі близько 400 одиниць рухомого складу. Річний обсяг перевезень понад 20 млн.км. У зв'язку з реорганізацією системи доставки пошти функції перевезення пошти покладено на автомобільний транспорт (донедавна їх виконував залізничний). Дирекція "Автотранспошта" УДППЗ "Укрпошта" здійснює перевезення поштових відправлень до всіх обласних центрів України, до Республіки Крим та Росії.

Для полегшення відстеження руху автомобілів, задіяних на магістральних перевезеннях поштових відправлень та вантажів, використовується супутникова система спостереження Benish GPS Ukraine. Цей апаратно-програмний комплекс в автоматичному режимі відстежує рух автомобілів по заданому маршруту і фіксує місцезнаходження автомобіля за допомогою GPS. Дані передаються в диспетчерський пункт УДППЗ "Укрпошта" за допомогою корпоративної мережі до Дирекції "Автотранспошта", де координати автомобіля відображуються в зручному вигляді на маршрутній карті.

Рухомий склад представлений сучасними автомобілями: Volvo, Renault, Volkswagen, Hyunday, Citroen, МАЗ вантажопідйомністю від 0,5 до 25 тонн. Обсяг перевезень порівняно з минулими роками значно зріс - тільки поштових відправлень щорічно перевозиться понад 300 тис. тонн.

Діє сучасна ремонтна база з повним комплексом ремонтних робіт, необхідним для технічного обслуговування та ремонту рухомого складу. Усі автомобілі збергіються на стоянках, що забезпечені освітленням, теплом та охороною. Для проведення ремонту та технічного обслуговування обладнано 37 постів. Організовано роботу 17 відділень ремонтної майстерні, зокрема діагностичного, агрегатного, електротехнічного, вулканізаційного, паливної апаратури, зварювальнго, малярного, кувального тощо. Чітка організація роботи забезпечує надійну діяльність підприємства, тому серед постійних клієнтів Дирекції "Автотранспошта" загальновизнані лідери своїх галузей: ВАТ "Укртелеком", ЗАТ "Київстар Дж.Ес.Ем", "Філіп Моріс Україна", ДП "Сантрейд" (торгова марка "Олейна"), ВАТ "Агенція Союздрук".

В 2003-2008 роках Дирекція "Автотранспошта" нагороджена дипломами загальноукраїнського проекту "Україна транспортна" в номінації "Лідер транпортної галузі України".

З нами легко та приємно працювати, тому користуйтесь послугами нашого підприємства і ми будемо раді бачити вас нашим постійним клієнтом.

Поштова адреса:
вул. Народного Ополчення, 13,
м.Київ, 03151

телефон: (044) 226-34-47
факс: (044) 275-34-75 
e-mail: atpost@ukrposhta.com

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком