Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
УВАГА! "ВЛАСНА МАРКА" - ПОСЛУГА ВІД УКРПОШТИ!

Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" пропонує послугу – виготовлення персоніфікованої марки "Власна марка", яка зацікавить усіх споживачів поштових послуг і в першу чергу філателістів. Тепер про вас, вашу родину, ваше підприємство зможуть дізнатися не тільки в Україні, а й у всьому світі.
Суть послуги полягає у нанесенні друкарським способом обраного замовником зображення на купон до художньої поштової марки певної тематики ("Бажаємо щастя!", "Києво-Печерська лавра", "Квіти", "Оранта-Переможиця", "Вітальна"та інші). Купон – особлива додаткова частина деяких поштових марок, відокремлена від основного малюнка перфорацією. Купон дійсний для оплати послуг поштового зв'язку лише разом з маркою.
Фізичні та юридичні особи можуть замовити зображення особистого фото, портретів рідних чи близьких, державних діячів, видатних особистостей, товарного знаку або логотипу юридичної особи тощо за наявності відповідних дозволів на друкування та законодавчо встановлених документів.
Скористатися новою послугою можна у Черкаському поштамті (вул. Б. Вишневецького, 34). Клієнт (замовник) може замовити "Власну марку" особисто звернувшись до центру "Власна марка" дирекції Укрпошти "Видавництво "Марка України" або через мережу Інтернет (www.stamp.kiev.ua).
Терміни виконання замовлень для фізичних, юридичних та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності становлять від 3-5 годин (термінове замовлення) до 10 робочих днів (звичайне замовлення) з моменту прийняття замовлення.
Мінімальний обсяг замовлення на виготовлення такої марки становить 1 марковий аркуш (18-22 поштові марки з купонами) - для фізичних та 10 маркових аркушів - для юридичних осіб. Ціна маркового аркуша з 18 художніх поштових тематичних марок "Власна марка" номіналом 0,70 грн. – 81,90 грн., маркового аркуша з 22 художніх поштових тематичних марок "Власна марка" номіналом 0,70 грн. – 90,90 грн.
"Власна марка" - більше ніж просто поштова марка. Ця мініатюра - предмет колекціонування, оригінальний філателістичний та індивідуальний сувенір, чудовий, нетрадиційний засіб реклами.
Поспішайте замовити послугу - і "Власна марка" здійснить вашу мрію про увічнення в історії!(0472) 32-12-18

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком