Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Хроніки подій

Чернігівська дирекція

Для кожного з нас найближчим серцю куточком завжди була і залишається рідна батьківська земля – та, що народила, виростила, вивела на велику життєву дорогу.
Такою для сотень тисяч наших земляків є рідна Чернігівщина, що веде свій родовід з Чернігово-Сіверського князівства, яке колись було ядром могутньої держави Київська Русь.
Мчали її дорогами з Чернігова до Києва і Переяслава, Новгорода і Полоцька та інших міст князівські гінці з листами і грамотами. Так починалася у нашому поліському краї пошта.
250 років тому через Чернігівщину пролягали сім з дев’яти українських поштових трактів. Ми пишаємося тим, що з тої далекої пори збереглися будівлі поштових контор у Батурині, Чернігові та Ніжині (нині тут ось уже 16 років діє єдиний в Україні музей «Ніжинська поштова станція»).
Вони для нас, як міцний місток між минулим і сучасним. Українська пошта відзначається добрим умінням акумулювати славні традиції минулого і впроваджувати все нове, передове, сучасне. Це забезпечує їй славу надійного оператора, котрий завжди йде в ногу з життям.
Наша область одна з найбільших по території в Україні. Загальна протяжність поштових маршрутів становить більше як 14 тисяч кілометрів. Щодня поштові автомобілі за будь-якої погоди долають цю відстань, щоб доставити поштові відправлення та товари до 566 міських і сільських відділень зв’язку. Їх естафету надійно тримає великий загін листонош, яких так чекають у селах і містах, віддалених хуторах, в усіх куточках області.
Поштовий зв'язок сьогодні необхідний людям як ніколи. Адже він покликаний підтримувати одну важливу одвічну потребу людини – бажання спілкуватися.
Нині Чернігівська дирекція УДППЗ «Укрпошта» надає мешканцям області до 50 видів, як традиційних, так і новітніх послуг.
Наші плани спрямовані на поглиблення реалізації розпочатих проектів, технічного переозброєння виробництва, на використання ефективних механізмів ведення поштового бізнесу в умовах ринку. Зокрема, серед завдань і перспективних проектів на майбутнє – активізація надання поштових послуг на основі сучасних інформаційних технологій.
Ми раді вітати ВАС на нашій електронній сторінці корпоративного сайту Укрпошти, де знайдете цікаві новини про багатогранну діяльність поштовиків Чернігівщини.Колективний портрет Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта»
   Наша філія об’єднує 3 ЦПЗ, 16 ЦОС, цех перевезення пошти та цех оброблення пошти.
   У нас працюють 3227 осіб, середній вік яких становить 42 роки.

   За фахом
   566 начальників відділень, 1532 листоноші, 354 операторів, 96 сортувальників поштових відправлень та виробів друку, 97 водіїв.

   За освітою
   10 % працівників мають повну вищу освіту
   23% базову вищу освіту
   Нагороди:
   Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня - 2 чол.;
   Грамотою Президента України нагороджено – 2 чол.;
   Грамотою Кабінету Міністрів України – 3 чол.;
   Грамотою Верховної Ради України - 1 чол.;
   Подякою Прем'єр-Міністра України - 2 чол.;
   Почесним званням "Заслужений працівник сфери послуг" - 1 чол.;
   Нагрудним знаком «Почесний зв’язківець України» - 12 чол.;
   Почесною Грамотою Міністерства інфраструктури - 24 чол.;
   Подякою Міністерства інфраструктури - 11 чол.;
   Почесною грамотою Держадміністрації зв’язку - 11 чол.;
   Почесною грамотою УДППЗ «Укрпошта» - 71 чол.;
   Подякою УДППЗ «Укрпошта» - 79 чол.;
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком