Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту
Кримською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» на виконання підпункту 83.9 пункту 83 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 року «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12.03.2013 № 128 з метою створення зручних і доступних умов для отримання споживачами адміністративних послуг впроваджено проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту».
12 квітня 2013 року підписано Меморандум про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг між Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» та Радою міністрів Автономної Республіки Крим.
Кримська дирекція УДППЗ «Укрпошта» зобов’язується до кінця поточного року впровадити та реалізувати проект у всіх відділеннях поштового зв’язку (далі – ВПЗ), а саме: 159-ти міських ВПЗ, 340 сільських ВПЗ та 15-ти пересувних ВПЗ.
Клієнти можуть звернутися до фахівців Укрпошти за допомогою в оформленні запитів і звернень для отримання субсидії, знаходження на пенсійному обліку, реєстрації фізичної особи-підприємця або встановлення пільгового статусу учасника або інваліда війни тощо. Послуги надаються безпосередньо у відділенні оператором або ж вдома у клієнта листоношею. Працівники пошти забезпечують споживачів зразками заяв та методичним матеріалом та здійснюють відправку документів.
Мета впровадження проекту:
  · Створення зручних умови віддаленого обслуговування громадян;
  · покращення рівня обслуговування населення;
  · Скорочення часу на отримання адміністративних послуг;
  · Оптимізація витрат на надання адміністративних послуг;
  · Мінімізація контактів населення з чиновниками, зводиться до мінімуму можливість зловживань з боку чиновників, уникнення вимог надання непередбачених законодавством документів, уникнення збільшення строків розгляду та надання відповіді;
  · Надання населенню повного доступу до послуг у всіх населених пунктах Автономної Республіки Крим.

Перелік ВПЗ через які можна звернутися за отриманням адміністративних послуг натисніть тут:PerelikVPZ.xls

admin_poslugi.mp4

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком