Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Про проект


Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

Всі 632 відділень поштового зв’язку Дніпропетровської області
надають послуги в рамках проекту!


  Вперше в Україні проект стартував на Дніпропетровщині 15 жовтня 2012 року. Першими відділеннями поштового зв’язку пілотного проекту стали: ВПЗ №№ 6, 69, 84 (м. Кривий Ріг), ВПЗ № 6 (м. Марганець), ВПЗ Могилів, ВПЗ Залелія (Царичанський район).


  Метою проекту є поширення інформації щодо отримання адміністративних послуг та створення для клієнтів найбільш оптимальних умов доступу до адміністративних послуг з максимальною прозорістю та легкістю отримання результату.

  Важливо, що у рамках цього проекту за бажанням клієнта до нього додому може прийти листоноша та прийняти поштове відправлення із заявою та пакетом необхідних документів, а потім, також доставити на дім лист з відповіддю. Така послуга є особливо зручною для мешканців віддалених населених районів та людей похилого віку. Громадянин або суб’єкт господарювання зможе через будь-яке відділення поштового зв’язку Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошти»:
  1) отримати всю необхідну інформацію та консультації стосовно адміністративних послуг;

  2) відправити оформлений пакет документів, необхідний для отримання адміністративних послуг, поштовим відправленням на адресу служби «єдиного вікна». Причому лист буде направлятися обов’язково з оголошеною цінністю та описом вкладення. Таким же чином через пошту заявник зможе отримати необхідний документ.
  Протягом 2013 року перелік видів адміністративних послуг, що надаються через Пошту, розширено новими видами. Наразі, проектом передбачено надання через відділення поштового зв’язку більше 60 адміністративних послуг.
У приміщенні поштового відділення Ви можете ознайомитися з інформацією про адміністративні послуги. Компетентний співробітник пошти допоможе Вам заповнити всі необхідні бланки заяв, ознайомить з правилами та порядком оформлення.
Запрошуємо Вас до найближчого відділення поштового зв’язку ознайомитися з новою послугою.

Тепер Ви зможете отримати такий необхідний Вам документ швидко, комфортно та без черг!

Ми працюємо для Вас!
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком