Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Загальна інформація

Дніпропетровська дирекція
УДППЗ "Укрпошта"
вул. Привокзальна, 11,
м. Дніпропетровськ,
49999
тел.: +30 56 745 15 17
факс: +30 56 770 32 20
e-mail: dp@ukrposhta.com


Дніпропетровська дирекція УДППЗ "Укрпошта" є одним з найбільших філіалів УДППЗ "Укрпошта". В структурних підрозділах Дніпропетровської дирекції працює 5886 робітників. Щоденно понад дві тисячі листонош доставляють мешканцям області листи, газети, журнали, пенсіонерам виплачують пенсії та грошові допомоги.

Щорічно поштовики області обробляють 103 млн. письмової кореспонденії, 4,9 млн. посилок, 2,3 млн. грошових переказів, розповсюджують за передплатою та в роздріб 74,1 млн. екземплярів періодичних друкованих видань.

Поряд з наданням традиційних поштових послуг в підрозділах дирекції надається понад 50 видів послуг, як традиційно поштових, так і сучасних. Серед них: «Власна марка», послуга з додатковим сервісом «Кур’єрська доставка», «Пріоритетна пошта», продаж квитків на транспорт, електронний переказ з SMS- повідомленням про вручення, замовлення товарів за каталогами, приймання комунальних та інших платежів, передплата періодичних друкованих видань та багато інших.

Постійно проводиться підвищення заробітної плати усім працівникам філіалу. Своєчасно та у повному обсязі сплачуються внески до цільових фондів та податки до бюджету.

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком