Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Прес-реліз

У строкатому світі новинок, ідей, креативу час від часу з’являється дуже багато цікавинок, що можуть об’єднувати людей незалежно від їхнього віку, статі, уподобань і навіть країн проживання. Таким «хобі без кордонів» можна назвати захоплення мільйонів людей у світі – поштовий обмін художніми картками «Посткросінг».
Головна мета авторів проекту полягає в тому, що будь-який мешканець планети завдяки Інтернету може обрати випадкового адресата й надіслати йому яскраву листівку традиційною «живою» поштою. Отримати маленький мистецький витвір та ще й з відбитком поштового штемпеля іншої країни – справжній подарунок для всіх поціновувачів художніх поштових карток і марок. Тим більше, що жоден відправник не залишиться без подібного подарунка у відповідь, адже система працює за принципом «Ви відправили – і Вам відправили».
Таким чином звичайне захоплення перетворюється на глобальну культурну місію – учасники поринають у світ мистецьких шедеврів, якими є художні поштові картки, і пізнають багато нового про різні країни, а ще й у такий спосіб збирають дуже цікаві колекції, які з часом стануть неабиякою філателістичною цінністю.
Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» підтримує ідею «Посткросінгу» й закликає всіх охочих долучатися до цієї програми. Стати відправником та водночас адресатом дуже просто –зареєструвавшись на сайті www.postcrossing.com і придбавши в поштових відділеннях листівки та марки, Ви зможете надсилати картки за різними адресами в будь-яку країну світу.
Тож у кожного, хто долучиться до цього пізнавального проекту, є можливість не лише отримувати оригінальні поштові відправлення з інших країн, а й доносити цікаву інформацію закордонним невідомим адресатам про Україну.
Детальну інформацію про соціальну мережу «Посткросінг» та правила користування сайтом можна дізнатися на веб-порталі Укрпошти (www.ukrposhta.com).
Ставайте посткросерами й пізнавайте світ!

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком