Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Хроніки подій

    На урочистому нагородженні переможців та лауреатів регіонального конкурсу “Світоч Придніпров’я - 2003” за надання високоякісних послуг споживачам і досягнення у нинішньому році найвищих виробничих та кількісних показників Дніпропетровська дирекція стала переможцем у номінації “Кращий у сфері послуг”.


    Поштовики області пишаються отриманою грамотою колегії Головного управління промисловості Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Цією нагородою відзначають кращі промислові підприємства за вагомий внесок в реалізацію програми соціально – економічного розвитку області. Таким насиченим і плідним був для працівників Дніпропетровської дирекції УДППЗ “Укрпошта” 2003 рік. І надалі поштовики будуть докладати ще більших зусиль для збільшення обсягів поштових послуг, покращання якості обслуговування клієнтів, зміцнення авторитету та довіри споживачів до української пошти в Дніпропетровському регіоні.


    Приємним завершенням 2004 року для Дніпропетровської дирекції УДППЗ "Укрпошта" стало вручення грамоти колегії Головного управління промисловості, транспорту та зв'язку Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Цю відзнаку вручали колективам кращих промислових підприємств регіону за підсумками роботи 2004 року, які роблять вагомий внесок в реалізацію програми соціально - економічного розвитку області.

    Традицію відзначення кращих підприємств місцевою владою започатковано давно. Серед представників різних галузей життєдіяльності Дніпропетровщини вона користується авторитетом. Для поштовиків області отримати грамоту було удвічі приємно, оскільки в їхньому арсеналі вже є одна така нагорода. Цьогорічна відзнака додала працівникам дирекції віри у власні сили. І надалі колектив буде докладати ще більших зусиль для збільшення обсягів поштових послуг, покращання якості обслуговування клієнтів, зміцнення авторитету та довіри споживачів до української пошти в Дніпропетровському регіоні.    Всеукраїнська премія “Народна шана” – це ознака вдячності Кабінету Міністрів України керівнику та колективу Дніпропетровської дирекції УДППЗ “Укрпошта” на шляху зведення споруди нового українського суспільства.


    Видавничий дім групи компаній “Український Медіа Холдинг” за результатами осінньо-літнього сезону розповсюдження преси 2004-2005 рр. визначив 100 кращих дистриб’юторів преси на території України. До рейтингу ввійшли дистриб’юторські підприємства з усіх регіонів України, які працюють якісно та динамічно. Серед них і Дніпропетровська дирекція УДППЗ “Укрпошта”. Діяльність поштовиків регіону з розповсюдження видань “УМХ” відзначена почесним дипломом.
    Рейтинг складали експерти групи компаній “Український Медіа Холдинг” на основі досвіду співпраці з дистриб’юторськими компаніями. Під час вибору лідерів ринку розповсюдження враховувались наступні показники: частка підприємства на територіальному ринку розповсюдження преси (окремо у сегменті оптової торгівлі, окремо – роздрібу), показник динаміки продажу, ресурси та потенціал дистриб’ютора, рівень і якість технологій роботи.
    На Дніпропетровщині – одна з найбільших та розгалуженіших в Україні мережа поштового зв’язку. Великий і працьовитий колектив поштовиків. Тому і вдається їм щорічно розповсюджувати за передплатою та вроздріб 136 млн. різноманітних друкованих періодичних видань.
    Як стверджують представники “Українського Медіа Холдингу”, рейтинг “ТОП – 100 кращих дистриб’юторів преси” стане регулярним проектом видавничого дому групи компаній “УМХ”, спрямованим на розвиток всього медіа-ринку країни. І не зважаючи на те, що даний рейтинг неофіційний, поштовики Дніпропетровщини пишаються високою оцінкою своєї роботи.
    Напередодні Новорічих свят колектив Дніпропетровської дирекції УДППЗ “Укрпошта” отримав почесну грамоту голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Надії Дєєвої за вагомі досягнення у праці, значний внесок у виконання програми соціально-економічного розвитку області на 2005 рік, підвищення ефективності використання виробничих потужностей.

    З нагоди 15-річчя створення Державної служби зайнятості Кіровський районний центр зайнятості м. Дніпропетровська нагородив великий колектив поштовиків області грамотою за багаторічне плідне співробітництво в розв’язанні соціальних проблем незайнятого населення на ринку праці району. Відзначено вагомий внесок поштовиків у розвиток системи соціального страхування від безробіття.


    Наприкінці 2005 року редакція та профспілковий комітет Всенародної газети України "Злагода" вручили колективу поштовиків Дніпропетровщини почесну Подяку "за багаторічне співробітництво та високу культуру праці".


    У квітні 2008 року за професійну діяльність, інтелектуальний потенціал Дніпропетровська дирекція УДППЗ "Укрпошта" отримала Почесний диплом учасника презентаційного альманаху "Діловий імідж України. Здобутки, досвід, визнання".
    Головною метою випуску альманаху була популяризація вітчизняних товаровиробників, новітніх технологій і послуг. Вихід у світ презентаційного альманаху відбувся за підтримки Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, міністерств, Київської міської та обласних державних адміністрацій України, Національної академії наук України, ТПП України, Асоціації міст України та громад, спілок, об"єднань, ділових кіл України тощо.

    Наприкінці грудня 2008 року Дніпропетровська дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку отримала Подяку від редакції Всенародної газети України "Злагода" "За високу культуру організації праці, багаторічне співробітництво з газетою "Злагода".

    Колектив Дніпропетровської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" отримав Вітальний лист від голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віктора Васильовича Бондаря з нагоди успішного виконання основних економічних показніків 2008 року.
    Вітаючи Дніпропетровську дирекції з новорічними святами, керівник області також висловив надію на подальший розвиток та зміцнення поштової галузі Дніпропетровщини, побажав поштовикам міцного здоров'я, незгасної енергії, реалізації життєвих та професійних планів.


    Дніпропетровська дирекція УДППЗ "Укрпошта" нагороджена Дипломом ВД "ТОЛОКА" "За високий рівень організації передплатної кампанії на 2009 рік". Як зазначив директор Видавничого Дома "ТОЛОКА" О.В. Кононов, їх підприємство високо цінує співробітництво з Дніпропетровською дирекцією. Він також побажав поштовикам Дніпропетровщини і у подальшому впевненого росту, реалізації намічених планів, достатку та процвітанню.

    На першому щорічному конкурсі «Народний обранець Дніпропетровська 2009» почесний диплом та символічну статуетку переможця отримала директор Дніпропетровської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укпошта» Ірина Миколаївна Кільчинська. Урочиста церемонія нагородження відбулася в театрі ім. Т.Г Шевченка. Підприємство поштового зв’язку Дніпропетровщини, що працює під керівництвом молодого та енергійного професіонала Ірини Кільчинської, було відзначено як найкраще у наданні послуг населенню регіону.    За участь у підготовці та проведенні візиту Святійшого Патріарха Московського і Всієї Русі Кирила до Дніпропетровської області 24-25 липня 2010 р. директора Дніпропетровської дирекції Ірину Миколаївну Кільчинську було нагороджено вітальним листом голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Юрійовича Вілкула.
    Дніпропетровська дирекція УДППЗ «Укрпошта» може пишатися високою оцінкою своєї щоденної наполегливої роботи, власними здобутками та перемогами, які стали однією із складових успіху Дніпропетровської області та всієї України.
    За надання високоякісних послуг споживачам переможцем у номінації «Краще підприємство сфери послуг» регіонального конкурсу «Світоч Придніпров’я-2012» було визнано саме пошту, яка, окрім вдячних слів численних представників громадськості, отримала диплом та почесну відзнаку.
    Дніпропетровська дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» 28 лютого 2014 р. в урочистих умовах отримала почесну Подяку за участь у щорічному огляді-конкурсі на кращу організацію діяльності юридичної служби (юрисконсультантів) територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів Дніпропетровської обласної державної адміністрації, державних підприємств, установ, організацій та державних господарських об'єднань та стабільну належну організацію діяльності з напрямку правового забезпечення.


    Напередодні святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня колектив Дніпропетровської дирекції УДППЗ “Укрпошта” отримав подяку голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Вілкула за плідну працю, сумлінне ставлення до виконання службових обо’язків, високий професіоналізм, значні досягнення у трудовій діяльності.
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком