Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Пенсія

Пенсії на пошті: своєчасно, зручно, надійно!

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» впродовж багатьох років виконує важливу соціальну функцію, покладену на нього державою, – здійснення виплат та доставки пенсій і державної грошової допомоги різним категоріям населення України.
Ці послуги надаються в усіх поштових відділеннях, яких майже 15 тисяч по Україні, навіть у найвіддаленіших населених пунктах. Щомісяця в об’єктах поштового зв’язку виплачується від 10 до 25 видів соціальної допомоги залежно від регіону.
На сьогодні в Україні з 13,7 млн пенсіонерів 7,5 млн (або 54,7% усіх пенсіонерів країни) обслуговуються в УДППЗ «Укрпошта». Також підприємство близько 2 млн. громадянам виплачує та доставляє державну грошову допомогу.
Користуючись послугами Укрпошти, пенсіонери та отримувачі державної грошової допомоги мають низку переваг.
Насамперед це зручне розташування поштових відділень. Попри те, що деякі з них нерентабельні й часто збиткові, УДППЗ «Укрпошта» основне своє завдання вбачає в збереженні наявних об’єктів. Доходи від майже 50 видів послуг дають змогу підприємству утримувати розгалужену мережу поштових відділень, запроваджувати пересувні відділення для обслуговування мешканців віддалених населених пунктів та підвищувати оплату праці листонош, надзвичайно важливої, зокрема й у соціальному сенсі, професії.
Людський чинник відіграє суттєву роль у якісному обслуговуванні споживачів. На сьогодні в умовах нинішньої демографічної ситуації та погіршення сільської інфраструктури поштарі зазвичай виконують функції й соціальних працівників. Від їхньої роботи, уваги, допомоги залежить ставлення людей до державних органів, зокрема й до влади.
Найбільшим надбанням держави в особі національного оператора поштового зв’язку є безкоштовна доставка належних людям коштів додому. Загалом кожен споживач на власний розсуд може обрати форму обслуговування – у відділенні поштового зв’язку чи вдома, як кому зручніше. Поштарі обов’язково доставлять грошову допомогу додому незалежно від місця проживання пенсіонера, незважаючи на погодні та інші умови.
Завдяки листоношам громадяни можуть скористатися багатьма додатковими послугами: придбати необхідні товари, передплатити улюблені видання, сплатити комунальні послуги тощо. Це конче необхідно передусім для літніх і немічних людей, інвалідів, матерів з маленькими дітьми.
До речі, українські поштовики підтвердили свій високий професіоналізм і відповідальність, самовіддано працюючи в умовах надзвичайних ситуацій (наприклад, нещодавні повені в кількох областях України). Люди, що втрачали своє майно внаслідок природних катаклізмів, саме завдяки Укрпошті завжди гарантовано і своєчасно отримували державну допомогу.
Дуже важливо, що Укрпошта є лише посередником між державою та громадянами – отримувачами грошової допомоги і жодним чином не використовує їхні кошти в своїй господарській діяльності, на відміну від банківських установ. А отже, люди убезпечені від ризиків невиплат унаслідок збанкрутіння чи погіршення фінансового стану тієї чи іншої установи. Стабільність та надійність роботи підприємства підтверджені складними роками економічної кризи.
Укрпошта, усвідомлюючи свою важливу соціальну місію в суспільстві, готова й надалі докладати якнайбільше зусиль, щоб гарантувати нашим громадянам максимальну зручність у користуванні послугами поштового зв’язку. Зокрема й здійснювати виплати грошової допомоги та доставляти її в кожну домівку.

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком