№
пп | Назва безбалансового виробничого підрозділу | Посада | Прізвище, ім’я, по-батькові | Дата
народж. | Номери
телефонів |
1. | Поштамт-ЦПЗ №1 | Начальник | Гончаров
Юрій
Федорович | 05.05.55 | 0-57-732-51-15 |
Заступник начальника | Гончарова
Тетяна
Михайлівна | 18.09.60 | 0-57-732-61-20 |
Заступник начальника | Завоєнко
Олександр
Анатолійович | 13.09.61 | 0-57-732-61-15 |
Заступник начальника | Позіна
Валентина
Павлівна | 12.06.60 | 0-57-732-71-22 |
Провідний інженер поштового зв’язку Дергачівського адміністративного району | Савченко
Світлана
Василівна | 30.04.70 | 0-263-3-11-87 |
Провідний інженер поштового зв’язку Золочівського адміністративного району | Закривидорога
Наталія
Іванівна | 30.05.68 | 0-264-5-12-86 |
Провідний інженер поштового зв’язку Краснокутського адміністративного району | Грищенко
Алла
Григорівна | 22.10.70 | 0-256-3-13-20 |
Провідний інженер поштового зв’язку Богодухівського адміністративного району | Кравченко
Аліна
Віталіївна | 20.06.74 | 0-258-3-33-53 |
2. | Центр поштового
зв’язку №2
м. Балаклія | Начальник | Коробка
Валентина
Іванівна | 23.05.64 | 0-249-2-34-99 |
Заступник начальника | Бондар
Валентина
Борисівна | 13.10.64 | 0-249-2-07-52 |
Заступник начальника | Лобода
Сергій
Миколайович | 02.06.56 | 0-249-5-31-94 |
Провідний інженер поштового зв’язку Барвінківського адміністративного району | Рева
Тетяна
Миколаївна | 01.01.63 | 0-257-4-11-94 |
Провідний інженер поштового зв’язку Борівського адміністративного району | Клімаш
Світлана
Павлівна | 15.10.59 | 0-259-6-19-33 |
Провідний інженер поштового зв’язку Ізюмського адміністративного району | Перепелиця
Аліна
Іванівна | 16.12.75 | 0-243-2-13-93 |
3. | Центр поштового зв’язку №4
м. Красноград | Начальник | Нікітова
Галина
Вікторівна | 28.07.68 | 0-244-7-20-11 |
Заступник начальника | Мєлкова
Надія
Василівна | 02.08.53 | 0-244-7-20-11 |
Заступник начальника | Козюпа
Сергій
Михайлович | 08.06.76 | 0-244-7-40-60 |
Провідний інженер поштового зв’язку Зачепилівського адміністративного району | Стеценко
Валентина
Іванівна | 05.11.68 | 0-261-5-16-90 |
Провідний інженер поштового зв’язку Кегичівського адміністративного району | Єременко
Василь
Васильович | 04.03.58 | 0-255-3-13-73 |
Провідний інженер поштового зв’язку Нововодолазького адміністративного району | Минько
Світлана
Володимирівна | 15.02.71 | 0-240-4-23-17 |
4. | Центр поштового зв’язку №5
м. Куп’янськ | Начальник | Григоров
Андрій
Миколайович | 19.05.71 | 0-242-5-66-21 |
Заступник начальника | Русських
Оксана
Володимирівна | 30.04.76 | 0-242-5-66-21 |
Заступник начальника | Скачко
Максим
Миколайович | 22.04.87 | 0-242-5-36-39 |
Провідний інженер поштового зв’язку Великобурлуцького адміністративного району | Писарєва
Алла
Миколаївна | 08.07.55 | 0-252-5-42-63 |
Провідний інженер поштового зв’язку Дворічанського адміністративного району | Мовмига
Наталія
Миколаївна | 30.12.68 | 0-250-7-66-91 |
Провідний інженер поштового зв’язку Шевченківського адміністративного району | Євтюшкіна
Тетяна
Олексіївна | 27.12.59 | 0-251-5-11-78 |
5. | Центр поштового зв’язку №6
м. Лозова | Начальник | Чернов
Геннадій
Олексійович | 26.09.67 | 0-245-2-64-00 |
Заступник начальника | Ткаченко
Наталія
Юріївна | 04.12.63 | 0-245-2-64-00 |
Заступник начальника | Майор
Вячеслав
Васильович | 24.11.54 | 0-245-2-54-58 |
Провідний інженер поштового зв’язку Близнюківського адміністративного району | Дробітько
Людмила
Іванівна | 22.04.59 | 0-254-5-15-19 |
Провідний інженер поштового зв’язку Первомайського адміністративного району | Ляхович
Ольга
Іванівна | 02.09.73 | 0-248-3-24-66 |
Провідний інженер поштового зв’язку Сахновщинського адміністративного району | Канівець
Наталя
Володимирівна | 19.04.65 | 0-262-3-19-05 |
6. | Центр поштового зв’язку №7 м.Харків | Начальник | Каплієнко
Ірина
Сергіївна | 10.06.69 | 0-57-775-53-37
0-57-775-53-32 |
Заступник начальника | Шумейко
Ніна
Михайлівна | 20.11.64 | 0-57-775-53-39 |
Заступник начальника | Збукар
Євген
Миколайович | 10.08.84 | 0-57-775-53-32 |
Заступник начальника | Прокудін
Юрій
Володимирович | 15.02.63 | 0-57-775-55-63 |
Провідний інженер поштового зв’язку Валківського адміністративного району | Гончаренко
Ольга
Миколаївна | 08.06.61 | 0-253-5-18-45 |
Провідний інженер поштового зв’язку Вовчанського адміністративного району | Таргонський
Олег
Євгенійович | 11.10.65 | 0-241-4-22-55 |
Провідний інженер поштового зв’язку Зміївського адміністративного району | Титаренко
Любов
Борисівна | 22.04.56 | 0-247-3-32-28 |
Провідний інженер поштового зв’язку Чугуївського адміністративного району | Тараник
Лариса
Михайлівна | 16.10.62 | 0-246-2-27-21 |
7. | Центр оброблення та перевезення пошти | Начальник | Полєшко
Микола
Васильович | | 0-57-766-31-78 |
Заступник начальника | Бєсєдіна
Людмила
Іванівна | 18.02.66 | 0-57-766-31-79 |
Заступник начальника | Нестерчук
Артем
Станіславович | 25.12.85 | 0-57-712-89-71 |