Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Підтримайте героїв України разом з Укрпоштою!

Підтримайте героїв України разом з Укрпоштою!
З 1 січня 2015 року Укрпошта розпочинає акцію «Передплати пресу для захисника України». Національний оператор поштового зв’язку закликає у такий спосіб проявити увагу до бійців, які знаходяться у зоні проведення АТО.

Акція, що відбуватиметься в рамках передплатної кампанії на 2015 рік, має на меті привернути увагу громадськості до проблем забезпечення доступу військовослужбовців до інформації через вітчизняні періодичні друковані видання та проявити турботу про наших захисників.

Зробити добру справу може кожен бажаючий. Достатньо завітати до відділення Укрпошти та оформити передплату для будь-якої військової частини чи шпиталю. Ви можете передплатити в об’єктах поштового зв’язку будь-яку кількість періодичних друкованих видань на 2015 рік на адреси обраних на ваш власний розсуд військових госпіталів та частин.

Участь в акції, за бажанням, можуть брати як фізичні так і юридичні особи. Акція триватиме з 1 січня до 20 грудня 2015 року!

Із переліком військових госпіталів та частин, а також вітчизняних друкованих періодичних видань ви можете ознайомитися тут.

Пам’ятаймо: наша небайдужість – наша перемога!


© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком