Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Єдиний електронний квитокУкраїнське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» пропонує скористатися послугою «Замовлення перевезення пасажирів», яка надається під егідою Міністерства інфраструктури з метою впровадження в Україні автоматизованої системи «Єдиний електронний квиток».

Послуга дає можливість замовити квитки на залізничний та авіаційний транспорт у будь - якому відділенні поштового зв’язку.

Переваги послуги:
    Велика мережа відділень поштового зв’язку.
Можливість замовити квитки навіть у сільській місцевості або віддалених районах Харківської області, де розміщені відділення поштового зв’язку. По Харківській області функціонує 686 відділень, по м. Харків -100.

    Мінімальні витрати часу на придбання квитка.
Без черг у касах та зайвих витрат на проїзд - мешканцям сільської місцевості не потрібно їхати до районних центрів, та витрачати на це додаткові кошти.
    Достовірність та актуальність інформації.
База даних наявних вільних квитків повністю відповідає базі Укрзалізниці.
    Можливість самостійно обрати номер пасажирського місця.


Процедура замовлення послуги:
Для замовлення квитка на транспорт через поштове відділення, споживач повідомляє оператору поштового зв’язку дату поїздки, що планується, пункт відправлення та прибуття, кількість пасажирів тощо. У свою чергу оператор надає пасажиру відомості про можливі варіанти перевезення (номери та назви рейсів, час відправлення та прибуття, вартість квитка, кількість вільних місць та ін.).
Після визначення пасажиром варіанта маршруту й оплати поїздки поштовим переказом, оператор резервує необхідну кількість місць та роздруковує споживачу бланк -замовлення, який має унікальний електронний код, що підтверджує замовлення перевезення пасажира та міститимуть характерну для квитка інформацію.
Резервування здійснюється не більше ніж за 45 діб з дати відправлення потягу та не менше ніж за 4 години до відправлення потягу.
Придбаний у відділенні поштового зв’язку бланк - замовлення на транспорт необхідно обміняти в касі «Укрзалізниці» на звичайний залізничний квиток. Обмін в касі здійснюється в будь - який час до відправки транспортного засобу без черги та доплати.
Бланк-замовлення на авіаційний транспорт обміну не підлягає.

Вартість послуг «Укрпошти» складає:
за оформлення квитка- 3 грн. з ПДВ;
за переказ коштів – в залежності від вартості квитка: до 500 грн. включно – 4%, до 1000 грн. включно – 2%, понад 1000 грн. – 1,2%.
Вартість послуг ДП «Розрахунковий центр «Мінінфраструктури» складає 15 грн.


Увага! Аналювати послугу у віддленні поштового зв'язку можна протягом 1 год. В іншому випадку обмін здійснюється лише у квиткових кассах «Укрзалізниці».

Замовлення квитка он-лайн можна здійснити тут http://ukrposhta.ua/trainticket

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком