Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
УДППЗ «Укрпошта» пропонує послугу «Довідник поштових адрес».

Прагнучи якнайліпше задовольнити потреби споживачів, фахівцями Укрпошти розроблено новий он-лайн сервіс, який у режимі реального часу забезпечить пошук поштових індексів за населеними пунктами і навіть за назвами вулиць. Крім того, можна дізнатися, яке поштове відділення обслуговує споживачів за тією чи іншою адресою. Основна перевага сервісу – оперативне оновлення даних відповідно до змін у структурі УДППЗ «Укрпошта».
Он-лайн сервіс від Укрпошти відкриває цікаві можливості для розробників Інтернет-проектів – завдяки йому вони зможуть використовувати інформацію про поштові індекси України у власних автоматизованих системах. Цей сервіс особливо актуальний для комерційних структур, які часто користуються розсиланням письмової кореспонденції. Адже система індексів забезпечує якісне й оперативне сортування поштових відправлень та швидку їх доставку.

«Довідник поштових адрес» - це база даних, яка містить інформацію щодо переліку вулиць та номерів будинків у всіх населених пунктах України з прив’язкою до адміністративно-територіального утворення України (область, район, населений пункт) та поштової індексації населених пунктів України із наступною деталізацією: назва населеного пункту, назва вулиці, номер будинку, поштовий індекс.
   Користувачами «Довідника поштових адрес» можуть стати юридичні та фізичні особи підприємці, що здійснюють дистанційну торгівлю на території України:
    - каталожні компанії;
    - компанії електронної комерції (Інтернет – магазини);
    - MLM – компанії (компанії сітьового маркетингу) та ін.
При потребі клієнта дізнатися точну та повну поштову адресу одержувача товару для запобігання неотриманню та поверненню товару відправнику та постійне вивірення цієї інформації при формуванні відправлення замовлень покупців в автоматизованому режимі (шляхом інтегрування актуальної інформації щодо адрес у власний програмний продукт клієнта) УДППЗ «Укрпошта» пропонує варіанти задоволення потреб клієнтів:
Варіант перший:
«Довідник поштових адрес» в режимі відкритої бази даних off-line – клієнт отримує «Довідник поштових адрес» в режимі відкритої бази даних (off-line) для подальшого імпортування інформації, яка міститься в довіднику, у власний програмний продукт.
Варіант другий:
«Довідник поштових адрес» в on-line доступі – клієнт отримує доступ до продукту, для подальшого використання в режимі on-line.

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком