Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Херсонська дирекція


Херсонська дирекція
Українського Державного Підприємства Поштового Зв'язку "Укрпошта"

73000, м. Херсон, пр. Ушакова, 41
тел./факс: +380 (552) 49-82-04
e-mail: OPER_HERSON_POST@ukrposhta.com


Із реальністю у МАЙБУТНЄ
Переконувати у тому, що пошта, незважаючи на будь-які зміни у суспільствах, завжди існуватиме, як один із необхідних атрибутів цивілізації, сьогодні уже немає потреби. Саме тому наша обласна Дирекція, подолавши непростий період перших років становлення державності і власних реорганізаційних структурних і якісних перемін, почала нарощувати темпи і обсяги надання поштових універсальних і непрофільних послуг.
Як мовиться, на марші, не знижуючи темпів виробництва і якості послуг, наприкінці 2003 року успішно здійснили реструктуризацію. З часу утворення УДППЗ "Укрпошта" спорудили у Херсоні потужний корпус призалізничного поштамту, двоповерхові прибудови Херсонського поштамту і Скадовського ЦПЗ №3, нове приміщення ВПЗ Раденське, реконструювали ще 18 об'єктів поштового зв'язку в основному у сільській місцевості. Тільки у 2009 році газифікували 4 поштових відділення.
У Дирекції чітко запрацювали цілком нові на той час перші у галузі системи приймання комунальних платежів, створено два інтернет-пункти, добре налагоджено співробітництво із харківським книжковим "Клубом сімейного дозвілля", торгівлю товарами широкого вжитку, надання фотопослуг-поштою та десятки інших послуг.
У світі склалась стійка тенденція до розширення сфери надання послуг, у тому числі - й інформаційно-комунікативних. До цієї сфери належить, зокрема, і поштовий зв'язок. Тому постійно, як і загалом на підприємстві, запроваджуємо нові інформаційно-комп'ютерні технології, устатковуємо новими автоматизованими системами робочі місця. Розуміємо, що, у прямому розумінні цих слів, уже завтрашній день додасть напруги і викликів у конкурентне середовище надання поштових послуг. Тому, водночас із вдосконаленням технологій, дбаємо про підвищення якості і культури обслуговування клієнтів, системи оплати праці, соціальний захист поштовиків. Упевненості додає і те, що у 2009 році нарешті Уряд почав усвідомлювати проблеми пошти, зокрема, схвалив Програму розвитку до 2003 року, повністю компенсував затрати на виконання ст. 9 Закону України про підтримку засобів массової інформації і соціальний захист журналістів.
У майбутнє йдемо з оптимізмом і переконаністю у виключній важливості праці поштовиків, зростанні її престижності і оцінки у суспільстві та державних системах управління країною. Переконливі підстави для такої упевненості дають світові тенденції розвитку поштового зв'язку.

Директор Херсонської дирекції УДППЗ "Укрпошта Михайло ВЕРТМАН

Пошта в області: НОВІТНІЙ ЧАС РОЗВИТКУ
Вступивши в еру інформатизації суспільства та цілком природної інтеграції його у світову глобальну інфраструктуру, ми почали ставити перед собою надзвичайно масштабні завдання і мислити такими ж категоріями. У тому числі - й про подальший розвиток поштового зв'язку, впровадження у цю галузь новітніх інформаційних технологій і послуг.
Пошта сьогодні для нашої області - це не тільки кваліфіковане забезпечення усього населення, мешканців навіть найвіддаленіших населених пунктів, профільними універсальними поштовими послугами, в тому числі - системою можливості листування, поздоровлень з різними датами, передплатою і доставкою ЗМІ, пенсії, електронними грошовими переказами, а також й книгами через співробітництво із книжковим «Клубом сімейного дозвілля», товарами широкого вжитку, можливістю оплатити комунальні послуги, податки.
Пошта - це атрибут державності, її система інформаційного забезпечення суспільства, і пульс управлінських процесів. В області вона динамічно розвивається і набуває усе більш сучасних європейських рис. Вже майже із 15 зарубіжними країнами налагоджено обмін грошовими переказами, в т.ч. й у валюті. Запроваджено «Кур‘єрську доставку», активно розвивається послуга згрупованих поштових відправлень «Консигнація», приймання вкладів на рахунки пенсіонерів у банківських установах. За час незалежності держави побудовано 4 і капітально реконструйовано майже 20 поштових об‘єктів.
Проте, звичайно, є у підприємства свої проблеми, через найбільшу розгалуженість поштових виробничих ланок. Тому активно співробітничаємо, надаємо усю можливу допомогу, передусім у забезпеченні приміщеннями для ВПЗ.
На загальнодержавному рівні пошта вимагає фінансової підтримки, як в усіх європейських державах. І якщо, подолавши теперішні економічно-фінансові труднощі, країна зможе це зробити, то праця поштовиків стане ще престижнішою, зменшиться навантаження непрофільними комерційними послугами, зросте помітно заробітна плата.
Дуже сподіваюсь, що уже в найближчому майбутньому це питання буде вирішено. А пошанування і визнання у суспільстві поштовикам не позичати, як людям найвідкритішої, найбільш громадсько-прозорої і необхідної установи України.

Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Олександр КОНЯЄВ

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком