Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Хроніки подій

Газ прийшов саме на Новий рік…
У Херсонській дирекції 2009-й розпочався газифікацією Кардашинського поштового відділення, яка була уведена в експлуатацію саме на старий Новий рік, 14 січня. До речі, всі роботи і матеріали профінансувала Великокардашинська сільська рада. А сільський голова Василь Чухрай тоді сказав: "Пошта не тільки державна, а й наша, Кардашинська. Без неї і село - не село. Працюють тут наші односельці, тож нехай їм буде тепло і затишно. І в сніг, й у вітер, і в мороз. Труднощі пошти знаємо і розуміємо. Тому й одноголосно підтримали цей проект депутати на сесії".
Про цю неординарну пордію партнерства поштовиків і місцевого самоврядування розповів тоді "Поштовий вісник", районна, обласна і навіть загальнодержавного розповсюдження газети. Активізували співпрацю із місцевою владою й в інших дирекціях. Приклад херсонців виявився результативним, про що не раз йшлося на сторінках "ПВ".
А в Таврійському краї на цьому не зупинились. Саме тоді, на початку року, мікрорайон міста Нова Каховка був повністю відключений від центрального опалення через зношеність мережі. А саме там розташовано центральне міське ВПЗ, у колишньому райвузлі поштового зв’язку. Почали обігріватись електроприладами і … водночас готувались до теперішньої зими. Найраціональнішим і найефективнішим було визнано проект газифікації.
Узгодження документації, придбання устаткування, значний обсяг технічно-монтажних робіт забрали чимало часу. І нарешті підсумкова і справді святкова подія. Усі 19 конвекторів у приміщенні дали надійне і комфортне тепло. Запуск газової опалювальної мережі провели по-діловому, так би мовити, у робочому режимі за участю техників-виконавців Новокаховського міського відділу ВАТ "Херсонгаз", заступника директора поштовиків області Андрія Баранова, начальника Каховського ЦПЗ-2 Ольги Шульги, її заступників Олександра Затворнюка і Дмитра Галушки, начальника цеху обслуговування споживачів Олени Коцур. А тиждень перед цією подією, аналогічно газифікували ВПЗ у місті Берислав, і ще через тиждень після ВПЗ Н.Каховка - сільське ВПЗ Чорнянка - також у ЦПЗ-2. До речі, у Новій Каховці вже газифіковано-обігріто два міських поштових відділення.
Отже, вдало, професійно розпочали рік і благословенно, успішно завершили. Неоціненно дорогими і потрібними подарунками до Святого Миколая і Нового Року. Саме перед незвичайно сильними сніговіями і морозами. Виходить, й справді як розпочнеш рік, як візьмешся за справу - такі й будуть результати. У даному разі - вагомі і справді Post-Європейські. Без перебільшення.
фото 1
фото 2
фото 3

На знімку 1: техніки-газівники (у центрі) заступник директора ХД УДППЗ "Укрпошта" Андрій БАРАНОВ (крайній справа) і начальник Каховського ЦПЗ-2 Ольга ШУЛЬГА: тільки от пущено газ в опалювальну мережу поштового відділення;
на фото 2: технік-газівник саме пускає газ;
на фото 3: технік регулює автоматику і температурний режим 1-го 7-кіловатного конвектора в операційній залі ВПЗ. За технологією спостерігають заступник директора Андрій Баранов і начальник Каховського ЦПЗ-2 Ольга Шульга.
Богдан ПЛЕКАН, прес-служба Херсонської дирекції Укрпошти.
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком