Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Загальна інформація

Київська міська дирекція УДППЗ "Укрпошта" створена наказом генерального директора Підприємства від 24.06.98 р. № 202 та наказом від 02.11.98 р. № 370 і здійснює функції підприємства на території Києва.

Місією дирекції є надання на території міста Києва універсальних послуг поштового зв'язку визначеного рівня якості, а також фінансових, транспортних та інших загальнодоступних послуг.

Київська міська дирекція має у своєму складі:

    • Лівобережний поштамт;
    • Південний поштамт;
    • Північний поштамт;
    • Центр поштового зв'язку.
Мережа об'єктів поштового зв'язку м. Києва на сьогодні налічує 165 відділення поштового зв'язку, 2 Укрупнені доставні відділення поштового зв'язку, 2 Виплатні центри, 5 копі-центрів, 28 Інтернет-центрів, 1 Дільниця "Власна марка", 4 Цехи з обслуговування корпоративних клієнтів , майже тисячу поштових скриньок та більше мільйона абонентських поштових скриньок.

Важливим напрямком розвитку дирекції є модернізація обладнання та впровадження новітніх інформаційних технологій. За умов зростаючої конкурентної боротьби, діяльність з надання високотехнологічних послуг та сервісу набуває дедалі більшого значення. Швидкими темпами впроваджуються комп'ютерна техніка на місцях обслуговування клієнтів, автоматизовані системи для підтримки управлінських, технологічних бізнес-процесів та автоматизації надання послуг. На мережі об'єктів поштовоко зв'язку дирекції створюються окремі робочі місця по обслуговуванню юридичних осіб.

На сьогодні, усі робочі місця у об'єктах поштового зв'язку м.Києва автоматизовано. Заслуговує на похвалу той факт, що розвиваючи та модернізуючи поштову службу, колектив дирекції працює за якістю на рівні міжнародного стандарту ISO 9001:2009.

Головними напрямками дирекції у сфері якості є:
- задоволення потреб споживачів та перевищення їх сподівань;
- впровадження новітніх, в т.ч. інформаційних технологій та сучасних форм обслуговування;
- дотримання на належному рівні корпоративної культури.


© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком