Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Система управління якістю

Система управління якістю в Київській міській дирекції УДППЗ «Укрпошта»

Київська міська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» приділяє значну увагу якості послуг, які надаються об’єктами поштового зв’язку м. Києва. Для цього в дирекції впроваджено постійний процес удосконалення діяльності і як результат – постійне підвищення якості послуг та конкурентоспроможності дирекції.
У Київській міській дирекції УДППЗ “Укрпошта” впроваджена та функціонує сертифікована система управління якістю на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.
Політика у сфері якості - визначає основні цінності, до яких прагне дирекція в цілому. Вона базується на теперішніх та майбутніх потребах і очікуваннях споживачів. Тож, визначено місію, стратегічні завдання, цілі та шляхи їх досягнення, першочергові завдання. Колективом та керівництвом дирекції обрано девіз “Щодня назустріч Споживачеві з інформацією та послугами сучасного рівня”. Головними напрямками дирекції у сфері якості визнано: задоволення зростаючих потреб споживачів та перевищення їх сподівань; впровадження новітніх, в т.ч. інформаційних технологій та сучасних форм обслуговування; дотримання на належному рівні корпоративної культури.
На сьогоднішній день Київська міська дирекція має сертифікат, який посвідчує, що система управління якістю в сфері надання послуг поштового зв’язку, інформаційних послуг, фінансових послуг (організація розрахунків і касового обслуговування, розрахунково-касове обслуговування, операції з переказу валюти, послуги по вкладам, надання кредиту, пенсійне забезпечення), а також страхових послуг (страхування здоров’я, від нещасних випадків, майна та цивільної відповідальності) відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.


© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком