Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Хроніки подій

  1995 р. – на 7-му поверсі будинку зв’язку відкрито Музей поштового зв’язку. На площі 145 мІ, представлено понад 2 тис. експонатів, з яких натурних – більш як 100. Музейну залу прикрашено художнім фризом, що розташований під стелею, який зображує історію розвитку пошти України (художник В. Чембер).
  1995 р. – новосілля відсвяткував Лівобережний поштамт, що розмістився у просторній новобудові на лівому березі Дніпра.

  1996 р. – навпроти центрального входу до Головпоштамту встановлено знак відліку відстаней, що фіксує географічні координати та відстані до обласних центрів України та столиць – членів Всесвітнього поштового союзу.

  1996 р. – завершено реконструкцію першого з п’яти операційних залів Головпоштамту – переговорного залу.
  1996 р. – на станції „Академік Вернадський”, що розташовано в Антарктиці, відкрито поштовий пункт. Тут учасники експедиції та туристи мають змогу придбати вітчизняну філателістичну і сувенірну продукцію та здійснити погашення марок спеціальним штемпелем.
  1997 р. – в дирекції відкрито власний навчальний клас, де за спеціально роздробленими програмами проходять навчання працівники відділень поштового зв’язку.
  1998 р. – клієнтам презентовано оновлений інтер’єр Великого операційного залу Головпоштамту.
  1999 р. – фахівцями дирекції розроблено програмне забезпечення, що дозволяє здійснювати моніторинг виробничих процесів у режимі Онлайн за наступними напрямами: статистична звітність, касовий звіт, вхідні та вихідні з ОПЗ інформаційні потоки, звернення споживачів, абонгосподарство, очищення та санітарний стан поштових скриньок централізованого виймання, робота ОПЗ, тощо.

  2000 р. – до святкування 225-річчя Київського поштамту завершено реконструкцію головного поштового офісу країни – Будинку зв’язку. Фінальним акордом стала церемонія урочистого відкриття Інтернет-центру Президентом України Леонідом Кучмою.

  2002 р. – розпочато реалізацію широкомасштабного проекту з модернізації та реконструкції поштових відділень, який завершено за 5 років. У нових приміщеннях все облаштовано для задоволення найвибагливішого клієнта та працівника – від інтер’єру до сучасного обладнання. Наразі завершується етап оснащення відділень поштового зв’язку сучасними системами кондиціонування повітря.
  2003 р. – на двох житлових масивах „Оболонь” та „Троєщина” створено двоє укрупнених доставних відділень поштового зв’язку (УДВПЗ) Київ-210 та Київ-225. Вперше в галузі було впроваджено програми „АРМ доставка в УДВПЗ” та „Контрольно-сортувльна таблиця”, що надало можливість максимально автоматизувати виробничі процеси у службах доставки.
  Одночасно були створені укрупнені відділення поштового зв’язку з виплати пенсій, допомог, переказів Київ-212 та Київ-221, де як і в УДВПЗ Київ-210 та Київ-225 доставка здійснюється із задіянням автотранспорту.


  2003 р. – для споживачів із доступом до мережі Інтернет, на сайті дирекції запрацював „Форум – Діалог з клієнтом”, який дає можливість поспілкуватися із фахівцями дирекції, висловити свої зауваження та пропозиції до роботи відділень поштового зв’язку м. Києва, якості обслуговування клієнтів, а також одержати роз’яснення фахівців з питань, пов’язаних із наданням послуг поштового зв’язку.
  2004 р. – на Головпоштамті відкрито перший поштовий міні-маркет. Одночасно впроваджено новітній програмно-апаратний комплекс „Юнімаг-Пошта”.
  2004 р. – створено Дільниці обслуговування корпоративних клієнтів та Пункти обслуговування юридичних осіб, що забезпечило належний рівень обслуговування даної категорії споживачів та розвантажило відділення поштового зв’язку.
  2007 р. – дирекція отримала сертифікати Системи управління якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 : 2000 та національного стандарту ДСТУ ISO 9001-2001.
  2008 р. – на базі Кур’єрської служби пошти, що працює в дирекції з 2001 р., утворено Центр кур’єрської доставки, який забезпечує експрес-доставку відправлень територією Києва. Приймання кур’єрських відправлень здійснюють усі відділення поштового зв’язку Києва.
  2009 р. - дирекція пройшла ресертифікацію системи управління якістю на відповідність її вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Головними напрямками у сфері якості є: задоволення потреб споживачів, впровадження нових інформаційних технологій та форм обслуговування, формування корпоративної культури.
  За підсумками роботи за 9 місяців 2009 р. дирекцію нагороджено Сертифікатом УДППЗ «Укрпошта» за ефективність та якість роботи.
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком