Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Передплата

Шановні споживачі!
Якщо Ви ще не оформили передплату на улюблені видання,
Ви можете зробити це прямо зараз!

Ознайомитись із Каталогами видань України, видань зарубіжних країн та видань Луганської області на 2012 рік Ви можете у відділенні поштового зв’язку або на нашому сайті, переглянувши їх електронну версію у розділі «Online - каталог періодичних видань».

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ПЕРЕДПЛАТИ

При оформленні передплати Вам необхідно власноручно заповнити бланк абонемента з доставною карткою-дорученням на кожне видання окремо. Індекс, назва, вартість видання мають повністю відповідати даним Каталогів видань. Також необхідно вказати Вашу повну поштову адресу із зазначенням поштового індексу.
Увага! З метою організації якісної доставки передплаченого Вами видання, в доставній картці обов’язково зазначається прізвище, ім’я та по-батькові одержувача.
Оплату вартості передплати Ви можете здійснити у найближчому відділенні поштового зв’язку або у обслуговуючого Вас листоноші.

Передплатна вартість видання складається з вартості видання з доставкою та вартості приймання передплати в залежності від терміну, на який оформлюється передплата.
Вартість приймання передплати на видання України (за 1 абонемент) в залежності від терміну становить:

на 1 місяць – 0,90 грн.;
на 2 – 3 місяці – 2,10 грн.;
на 4 – 6 місяців – 2,55 грн.
7-12 місяців – 3,90 грн.

На видання, що мають в Каталозі видань позначку (**), вказана кінцева передплатна вартість, яка визначена відповідно до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» і вже враховує як вартість видання з доставкою, так і вартість приймання передплати.

Чекаємо на вас у відділеннях поштового зв’язку! Передплачуйте та отримуйте улюблені періодичні друковані видання через мережу Луганської дирекції УДППЗ «Укрпошта»!


Відділ періодичних видань Луганської дирекції УДППЗ "Укрпошта"
(0642) 590855, 590856

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком