Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Хроніка подій

На адресу Луганської диреції УДППЗ "Укрпошта" та Луганської обласної організації профспілки працівників зв'язку дирекції УДППЗ "Укрпошта" звучить багато слів подяки за надану допомогу у тій чи іншій ситуації, а нещодавно до дирекції надійшов лист - подяка колегам від працівників Центру поштового зв'язку № 8 (м. Антрацит) Олексія Руденко та Ольги Гришиної:


Шановні колеги!

Важко описати словами нашу безмежну вдячність за допомогу, яку Ви надали нам, коли лихо прийшло до нашої домівки і лишило нас без даху над головою. Весь, без винятку, колектив Луганської дирекції УДППЗ "Укрпошта", що нараховує понад 5 тисяч працівників, відгукнувся на нашу біду і не залишив нас у цій скрутній ситуації.
Прийміть наш низький уклін за вашу людяність і розуміння. Щіро вам дякуємо за надану допомогу. Бажаємо вам і вашим близьким здоров'я та процвітання.


Довідка. 19 жовтня в другій половині дня в м. Антрациті по вулиці Кірова в 2-поверховому 14-квартирному будинку відбулося обвалення зовнішньої стіни та міжквартирних перегородок. У результаті цього зруйновано 4 квартири, у яких проживали 7 людей, серед яких співробітники Луганської дирекції УДППЗ "Укрпошта": водій автотранспортних засобів дільниці оброблення пошти Центру поштового зв'язку № 8 (м. Антрацит) Руденко Олексій Миколайович та листоноша дільниці оброблення пошти Центру поштового зв'язку № 8 (м. Антрацит) Гришина Ольга Володимирівна.
Ніхто не постраждав. Але в результаті аварії пошкоджені і не підлягають відновленню всі меблі, побутова техніка, інші побутові речі, весь одяг та взуття, втрачено всі документи.
За попередньою версією співробітників МНС, причиною обвалення стало підтоплення фундаменту будинку водою.

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком