Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
РНОК "Поштовик"

Літній відпочинок на Чорному морі

( регіональний навчально-оздоровчий комплекс «ПОТШТОВИК»)

Миколаївська дирекція УДППЗ «Укрпошта» пропонує Вам провести оздоровлення працівників УДППЗ «Укрпошта» та їх дітей під час літнього сезону 2015 року на території РНОК «Поштовик» (зона відпочинку «Рибаківка», с.Рибаківка, Березанський район, Миколаївська область, перший квартал, будівля №9).

Регіональний навчально-оздоровчий комплекс «Поштовик» знаходиться у затишному місці чорноморського басейну. Пляжна зона берега піщана, пологе дно морського узбережжя служить запорукою безпечного відпочинку для родин з дітьми.

На території розташовані: двоповерхова адміністративна будівля, чотирьохповерховий спальний корпус, їдальня, дитячий майданчик, літня душова, безкоштовна автостоянка. Неподалік - природне солоне озеро з лікувальними грязями.

РНОК «Поштовик» розбудований на першій лінії узбережжя – море 50 м від корпусу.

На пляжі - водні гірки, скутери, катери, катамарани, пляжні кафе, шашличні. На місцевому базарі Ви зможете придбати екологічно чисті сільськогосподарські продукти, овочі та фрукти, натуральне виноградне вино. Чудова рибалка на Дніпро-Бузькому лимані залишить незабутні спогади про Ваш відпочинок.

Саме чудове розташування нашого закладу дає можливість гарно провести час, користуючись дарами природи для покращення здоров’я працівників УДППЗ «Укрпошта», отримання заряду бадьорості та доброго настрою на цілий рік.
Прайс-лист для працівників "Укрпошти"Прайс-лист для бажаючих відпочивати на навчально-оздоровчому комплексі «ПОТШТОВИК»


ЛАСКАВО ПРОСИМО ВАС НА НАШ «ПОШТОВИК»

З питань щодо укладення договорів на груповий відпочинок, а також з питань замовлення на індивідуальний відпочинок звертатись за телефонами:
(067) 400 97 17, ( 067) 400 62 37, e-mail: oper_mikolaiv_post@ukrposhta.com
Начальник РНОК «Поштовик» Мукомел Олександр Степанович
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком