Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Пенсії на пошті: своєчасно, зручно, надійно!

Українське державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта» впродовж багатьох років ви­конує важливу соціальну функцію, покладену на нього державою, - здійснення виплат і доставки пен­сій і державної матеріальної допо­моги різним категоріям населення України.
Ці послуги надаються в усіх поштових - Відділеннях, яких майже 14 тисяч по Україні, навіть у найвіддаленіших населених пунктах. Щомісяця в об'єктах поштового зв'язку випла­чуються від 10 до 25 видів соціальних допомог залежно від регіону.
На сьогодні в УДППЗ «Укрпошта» обслуговуються 6,5 млн пенсіонерів і понад 1,3 млн одержувачів, соціаль­них допомог.
Користуючись послугами Укрпо­шти, пенсіонери та отримувачі дер­жавної, матеріальної допомоги ма­ють низку переваг.
Насамперед це зручне розташування поштових відділень майже в кожному населеному пункті. Попри те, що деякі з них нерентабельні й часто збиткові, УДППЗ «Укрпошта» основне своє завдання вбачає в збереженні наявних відділень. До­ходи від майже 50 видів послуг;да­ють змогу підприємству утримува­ти розгалужену мережу поштових відділень і підвищувати оплату пра­ці листонош, надзвичайно важли­вої, зокрема й у соціальному сенсі, професії.
Людський чинник відіграє суттєву роль у якісному обслуговуванні споживачів. На сьогодні в умовах ниніш­ньої демографічної ситуації та по­гіршення сільської інфраструктури поштарі виконують функції соціальних працівників. Від їхньої роботи, уваги, допомоги залежить ставлення людей до державних органів, зокрема й до влади.
Завдяки листоношам громадяни можуть скористатися багатьма до­датковими послугами: придбати не­обхідні товари, передплатити улюблені видання, сплатити комунальні послуги тощо. Це конче необхідно передусім для літніх і немічних людей, інвалідів, матерів із маленькими дітьми.
Найбільшим надбанням держави в особі національного оператора поштового зв'язку є безкоштовна доставка належних людям коштів додому. Загалом кожен споживач на власний розсуд може обрати форму обслуговування - у відділенні по­штового зв'язку чи вдома, як кому зручніше.
Користуючись послугами Укрпошти, пенсіонери та отримувачі дер­жавної матеріальної допомоги ма­ють низку переваг. Насамперед це зручне розташування поштових відділень майже в кожному населеному пункті. Попри те, що деякі з них нерентабельні й часто збиткові, УДППЗ «Укрпошта» основне своє завдання вбачає в збереженні наявних відділень. До­ходи від майже 50 видів послуг да­ють змогу підприємству утримувати розгалужену мережу поштових відділень і підвищувати оплату пра­ці листонош, надзвичайно, важли­вої, зокрема й у соціальному сенсі, - професії.
Людський чинник відіграє суттєву роль у якісному, обслуговуванні споживачів. На сьогодні в умовах нинішньої демографічної ситуації та по­гіршення, сільської інфраструктури поштарі виконують функції соціаль­них працівників. Від їхньої роботи, уваги, допомоги залежить ставлен­ня людей до державних органів, зо­крема й до влади. Завдяки листоношам громадяни можуть скористатися багатьма, до­датковими послугами: придбати не­обхідні товари, передплатити улю­блені видання, сплатити комунальні послуги тощо. Це конче необхідно передусім для літніх і немічних лю­дей, інвалідів, матерів із маленькими дітьми.
належних людям коштів додому. Загалом кожен споживач на власний розсуд може обрати форму обслуговування - у відділенні по­штового. зв'язку чи вдома, як кому зручніше. Поштарі обов'язково до­ставлять грошову допомогу додо­му незалежно від місця проживання пенсіонера незважаючи на погодні та інші умови.
Також дуже важливо, що кошти одержувачів пенсій і грошової допо­моги, які виплачуються на пошті, ма­ють виключно цільове призначення. Стабільність і надійність роботи під­приємства підтверджені складними роками економічної кризи.
«Укрпошта», усвідомлюючи свою важливу соціальну місію в суспільстві, готова й надалі докладати як­найбільше зусиль, щоб гарантувати нашим громадянам максимальну зручність у користуванні послугами поштового зв'язку.

Полтавська дирекція
УДППЗ»Укрпошта»
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком