Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
В гостях у поштовиків

26 липня 2012 року поштові відділення Пирятина та Гребінки відвідав голова Полтавського обласного благодійного фонду «Від щирого серця», депутат обласної ради, начальник Держфінінспекції в Полтавській області Михайло Кривошей.
    Михайло Михайлович глибоко, ще з раннього дитинства, знає цю нелегку, відповідальну ділянку роботи, адже його мати близько тридцяти років працювала начальником сільського поштового відділення, він особисто під час літніх канікул підміняв листонош. Однозначно – ця служба потрібна, важлива і її потрібно піднімати з колін.
    В даний час, очолюючи Держфінінспекцію в Полтавській області, М.М. Кривоший не тільки бачить проблеми галузі, а й шляхи виходу із затяжної кризи. Про це мова йшла під час зустрічі із поштовиками.
    - Необхідно в даній справі кардинально поміняти менеджмент. Глибоко вивчивши Сумський досвід, де поштова служба успішно розвивається і приносить прибутки, ми його адаптуємо в Гадяцькому районі. А в перспективі – в усіх поштових відділеннях області. – сказав зокрема Михайло Кривошей.
    Від благодійного фонду Михайло Кривошей передав на кожне з відділень поштові сумки.
«Нова газета по-полтавськи»
№ 31 від 01.08.2012
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком