Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
«... Поки ми віримо в свою мрію – ніщо не випадково»

Вже стало доброю традицією дарувати малечі радість та здійснювати найзаповітніші мрії. Ось і цього року «Укрпошта» з радістю відчинила двері «Резиденції Діда Мороза», у рамках якої кожна дитина мала можливість надіслати листа до Дідуся, розповісти про свою родину, справи, оцінки в школі, друзів, хобі та бажані подарунки, які більш за все хотіла б знайти в Новорічну ніч під ялинкою.

     Не винятком стала і Полтавська дирекція «Укрпошти», яка ще до початку зимових канікул повідомила мешканцям м. Полтави та Полтавської області про адресу казкової резиденції Діда Мороза на яку і необхідно надсилати листи. Як в народі кажуть : гарну новину чути звідусіль, і листи почали надходити, спочатку 5 - 10, а пізніше і по 50 листів на день з міст, сіл, селищ та найвіддаленіших хуторів. За час дії проекту тільки до Полтавської дирекції надійшло близько 2 тисяч листів, які за своїм змістом досить різноманітні, але надзвичайно приємно відзначити, що переважна більшість несе в собі доброту та тепло душі, віру в казку та неабияку зацікавленість життям та побутом улюбленого казкового персонажу та його онуки.

Приємно також додати, що цьогоріч «Укрпошта» доклала значних зусиль для здійснення бажань маленьких листувальників. Усі без винятку, хто надіслав Дідусеві листа не пізніше 15 січня отримав від нього відповідь та солодкий подарунок, а в оселі дітей які надіслали найбільш вражаючі, чуттєві, душевні листи, - у яких йшла мова про омріяні подарунки, які не можуть придбати батьки в силу тих чи інших життєвих обставин, Дід Мороз не залишив поза увагою та завітав у гості, щоб виконати прохання.
Така казка чекала й на дітей Хорольського району. Так, було відправлено солодощі у с. Нова Аврамівка - 1 дитині; у Андріївку – 8 дітям; у с. Вишняки – 2 дітям; у с. Хильківка – 17 дітям; у с. Староаврамівка – учням 2 А класу; у с. Козубівка – 2 дітям; у с. Ново-Іванівку – 1 дитині та у м. Хорол – 5 сім’ям. Щиро бажаю всім дітям та їх родинам міцного здоров’я, успіхів та здійснення усіх мрій. Всі люди, незалежно від віку, в новорічні свята починають вірити чудеса, а це дозволяє кожному з нас стати добрим чарівником і від душі порадувати своїх близьких, подарувати дітям віру в казку та здійснення мрії.


Т.О. Плужник,

начальник ЦВПЗ Хорол

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком