Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Пошті віддано 37 років життя

Ювілей людини, особливо якщо він поважний, дає нагоду підвести підсумок прожитим рокам, зробленим словам, намітити плани на майбутнє.
  Олександра Павлівна Свирид народилась у суворий воєнний рік і увесь рік прожила у рідному селі Велика Рублівка, розділивши з односельцями всі печалі і радості. Батьки її – хлібороби з діда-прадіда – мали чотирьох дітей. Дві доньки і два сина виросли в шані і любові одне до одного, хоча дитинство проходило в тяжкі післявоєнні роки.
  Олександрі Павлівна успішно закінчила Великорублівську школу і пішла навчатись за спеціальністю «швея», але працювати за отриманою професією не судилося. Її причарувала робота телефоністки у відділенні зв’язку. Їй вона віддала 5 років. І надалі пошта була її другою домівкою.
  Великорублівське відділення зв’язку на той час ( та і зараз) – одне з найбільших в районі, обслуговувало 14 населених пунктів, лише одних колгоспних листонош налічувалось більше 20 чоловік. Це вже потім були відкриті нові відділення зв’язку у Зайцях, Микілці, Малій Рублівці, Лихачівці, Ковалевому.
  Завдяки здібностям, працелюбству, порядності, добросовісному ставленню до справи і клієнтів зростав авторитет Олександри Павлівни в колективі і селі. Працювала оператором поштового зв’язку, заступником начальника, а останні 12 років до виходу на пенсію – начальником відділення зв’язку. Таким чином пошті було віддано 37 років життя.
  У своєму колективі Олександра Павлівна знайшла і свою другу половинку, вийшовши заміж за електромонтера Миколу Тимофійовича, з яким живе у злагоді і любові багато років, виростивши собі на радість доньку, яка нині разом із сім’єю проживає в батьківській хаті. Вона працює бібліотекарем, а внучка має неабиякий хист до малювання. Сім’я дружна, працьовита, в ній завжди панують радість, мир, злагода і любов. А тому і не дивно, що подвір’я біля хати – це квітучий сад, де росте безліч дерев, кущів і квітів.
  26 березня Олександра Павлівна відзначатиме свій 70-річний ювілей. Від імені всього колективу поштовиків району висловлюємо вам, шановна Олександро Павлівно, свої найщиріші вітання. Бажаємо здоров’я, щастя і добра!

Володимир Мачушка
«Народна трибуна» від 23.03.2012 р.
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком