Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
День передплатника в Оржиці

Незважаючи на популярність електронних засобів масової інформації, яка з року в рік зростає, друковані видання мають чимало своїх постійних шанувальників. З метою залучення мешканців Оржиччини до передплатної кампанії на ІІ півріччя 2014 року в Оржицькому відділенні поштового зв’язку відбувся День передплатника. Сюди завітали оржичани, які вирішили оформити передплату на улюблені друковані видання.
    Відвідувачам було представлено чимало всеукраїнських, регіональних щоденних та щотижневих видань, розрахованих на широке коло читачів усіх вікових категорій. Працівники відділення знайомили передплатників з діючими каталогами періодики на друге півріччя 2014 року, допомагали знайти потрібне видання, пропонували газети й журнали, що відповідають їх уподобанням, знайомили з новинками.

 До Дня передплатника долучилися і працівники районної газети «Оржицькі вісті». Для листонош Оржицького відділення представники видання підготовили невеликі,але приємні подарунки у  вигляді сувенірного блокнота та святкового спецвипуску райони з нагоди 75-річчя утворення Полтавської області. Такі ж газети отримали і перші передплатники «Оржицьких вістей».

    Якщо шанувальники нашої райони проґавили свято – не сумуйте, адже кожен власник піврічної квитанції отримає подарунок у вигляді знижки (35 гривень) у разі замовлення привітання, оголошення, поминання чи подяки.

 Передплата на періодичні друковані видання триває. Запрошуємо усіх жителів Оржиччини приєднатися до широкого кола шанувальників районки та оформити передплату на ІІ півріччя 2014 року.


© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком