Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ ЧЕРЕЗ ПОШТУ

У приміщенні Градизького центрального відділення поштового зв'язку проведено урочисту презентацію проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту».
Маркетолог Кременчуцького Центру поштового зв'язку Ольга Лисенко, відкриваючи урочистості, відзначила: Сьогодні відбувається надзвичайно важлива подія, Згідно до Указу Президента України «Про національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та ініціатив Уряду України, в галузі впровадження та розвитку електронного урядування, одним з головних завдань, спрямованих на підвищення рівня обслуговування населення державними органами, є забезпечення прозорості, відкритості та ефективності діяльності державних органів, а також забезпечення доступності державних електронних інформаційних ресурсів, зокрема, при наданні адміністративних послуг фізичним та юридичними особами на всій території України. Сучасний стан розвитку інфор­маційно-комунікабельних технологій в УДППЗ «Укрпошта». орієнтований на цен­тральну обробку даних, дозволяє викори­стати усю мережу відділень поштового зв'язку підприємства для надання адміні­стративних послуг юридичним та фізич­ним особам за принципом «єдиного вікна» у режимі реального часу.
Головна мета проекту - підвищення рівня обслуговування населення у сфері адміністративних послуг. «Укрпошта» у співпраці з державними органами забез­печує доступність адміністративних по­слуг для фізичних та юридичних осіб. У рамках проекту надаватимуться послуги, які є найбільш затребуваними: отримання субсидій на відшкодування витрат на оп­лату комунальних послуг, придбання твер­дого та скрапленого газу, видача довідок про отримання доходів, встановлення ста­тусу та видача посвідчень батьків та ди­тини з багатодітної сім'ї, учасника війни, інваліда війни, ветерана праці, дитини - війни тощо.
На зустрічі виступили з побажанням заступник голови райдержадміністрації Андрій Москален­ко, заступник Градизького селищного голови Володимир Головач, начальник Глобинського районного поштового зв'язку Олександр Дьяченко, завідуюча Градизького цент­рального відділення поштового зв'язку Ірина Комишан та інші.
Іван СОРОКОПУД.
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком