Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Організація з жіночим обличчям

Початок весни завжди асоціюється з відродженням природи, піднесеним настроєм та чарівними жінками. Останні завдячують у цьому своєму святу – 8 Березня, яке багатьма цінується не менше від власних днів народження. Але не тільки названа пора року має відтінок жіночності. Існують і професії, з якими тісно пов’язані представниці тендітної статі. Однією з найперших у цьому списку сміливо можна вважати роботу поштарки. Тому «Вісті» і вирішили напередодні жіночого свята завітати в гості до працівників пошти.
Про особливості жіночої професії «вістянам» розповіла заступник начальника Поштаму-ЦПЗ №1 з питань маркетингу та продажу послуг Світлана Пушкар.
По-перше, хочу допомогти читачам розібратися зі структурою нашої організації. До складу Поштамту-ЦПЗ №1 входить 198 відділень поштового зв’язку, 16 кіосків та різні цехи, такі як цех передплати періодичних видань та роздрібної торгівлі, цех обробки пошти, дільниця механізації та ін. Це дозволяє нам охопити дуже велику зону обслуговування. Зокрема, ми функціонуємо по місту Полтаві та семи великих прилеглих районах (Полтавський, Зінківський, Решетилівський, Кобеляцький, Диканський та Новосанжарський).
В нашої організації є такий девіз, що «у пошти – жіноче обличчя». Так, на підприємстві працює майже півтори тисячі людей, з яких близько 90 відсотків – жінки. Вікова категорія найрізноманітніша, хоча деякі спеціалісти мають свої особливості. Так, листоношами трудяться, в основному, вже більш досвідчені працівниці, а оператори, інженера, економісти, технологи, здебільшого, молоді дівчата та жінки середнього віку. Це й зрозуміло, оскільки більшість листонош, особливо в сільській місцевості, - загартовані багаторічною, сумлінною працею люди. Я вважаю, ожіночення нашої організації викликане тим, що представниці прекрасної статі більше викликають довіри в людей, а це дуже важливо, оскільки наші працівниці безпосередньо контактують з населенням і повинні справляти гарне враження про себе та пошту в цілому.
Крім того, хочу довести до відома читачів і деякі можливості, що відкриває «Укрпошта» для місцевої громади. На сьогодні, ми надаємо близько 50 видів різноманітних послуг. Зокрема, кур’єрська доставка, як по місту, так і по всій території України, приймання платежів усіх видів, деякі навіть дешевше, ніж у банківських установах. Основною нашою перевагою є те, що листоноші йдуть прямо в оселю і всі послуги можна отримати, не виходячи з дому. Крім того, є й такі послуги, як безадресна доставка рекламних листівок та розміщення реклами у відділеннях зв’язку. Також «Укрпошта» добре підготувалася до наближення Євро-2012. Так, впроваджено новий вид послуг, що полягає у виробництві замовних марок з тематикою Євро-2012, на яких розміщуємо будь-яке зображення, яке забажає людина, за умови, що воно не буде суперечити нормам суспільної моралі. Це дуже цікава послуга, яка все більше користується попитом серед населення та юридичних осіб, що можуть використовувати такі марки у якості подарунків чи реклами.
Крім пані Світлани, «Вісті» поспілкувалися й з начальником Поштамту-ЦПЗ №1 Юрієм Мельником, який поздоровив чарівних співробітниць своєї установи та побажав їм усього найкращого, здоров’я та успіхів у всьому. Ми також приєднуємося до цих теплих слів і від себе бажаємо представницям цієї тендітної професії тільки усміхнених днів у житті, професійного зростання та справжнього жіночого щастя.
«Вісті» (№10 від 09.03.2012 )
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком