Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
«Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту»

Надання адміністративних послуг через відділення зв’язку Укрпошти – це соціально значущий проект, особливо для мешканців сільської місцевості, адже завдяки  йому людям не потрібно витрачати час на дорогу і довгі черги в установах. Достатньо прийти у поштове відділення , надати всі необхідні документи та своєчасно отримати відповідь.

     У рамках проекту пропонуються послуги, які найзатребуванішими. А саме : отримання субсидій на відшкодування витрат за комунальні платежі, придбання твердого та скрапленого газу, видача довідки про доходи (розмір пенсії), та довідки про перебування на обліку у Пенсійному Фонді як одержувач пенсії.
   Для того, щоб оформити послугу, слід завітати до відділення Укрпошти, ознайомитись із переліком адміністративних послуг та порядком оформлення пакета документів для їх отримання. До речі, про послуги можна дізнатися і в своєї листоноші. Потім слід заповнити заявку, оформити необхідний пакет документів та відправити чи передати їх через листоношу. Після чого очікуйте замовлений документ.
     Тож запрошуємо жителів населених пунктів району скористатися можливістю для спрощеного отримання адміністративних послуг.

В. Коваль,
Начальник ЦВПЗ Машівки
ПД УДППЗ «Укрпошта».
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком