Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
«Укрпошта» інформує Адміністративні послуги: спрощений доступ

     Надання адміністративних послуг через відділення зв’язку Укрпошти – це соціально значущий проект, особливо для мешканців сільської місцевості, адже завдяки  йому людям не потрібно витрачати час на дорогу і довгі черги в установах. Достатньо прийти у поштове відділення, надати всі необхідні документи та своєчасно отримати відповідь.
     У рамках проекту пропонуються послуги, які найзатребуваніші, а саме : отримання субсидій на відшкодування витрат за комунальні платежі, придбання твердого та скрапленого газу, видача довідки про доходи (розмір пенсії), та довідки про перебування на обліку у Пенсійному Фонді як одержувач пенсії.

- Щоб оформити послугу, завітайте до відділення Укрпошти, ознайомтесь з переліком адміністративних послуг та порядком оформлення пакета документів для їх отримання (або запитайте про послугу у свого листоноші);

- заповніть заявку та оформіть необхідний пакет документів на отримання адміністративної послуги;

- відправте (або передайте через листоношу) заявку та пакет документів і очікуйте замовлений документ.

Запрошуємо жителів населених пунктів району скористатися нагодою для спрощеного отримання адміністративних послуг.

Легкий спосіб здійснення платежів

     Щомісяця громадяни нашої країни, «озброївшись» пачкою рахунків, прямують оплачувати комунальні та інші послуги. Виникає питання: що ж важливо для клієнта при виборі установи, де він здійснює оплату? Близькість до дому або місця роботи, терміни і гарантії, зарахування коштів платника на рахунок одержувача, розмір комісії за надані послуги – головні критерії. І переважно ними керуються громадяни, обираючи «Укрпошту».

          Історично склалося так, що пошта була першою установою, яка надавала цю послугу. Із плином часу та розвитком конкуренції на ринку з’явилися банки, які створюють, на перший погляд, вигідні умови приймання платежів. Частина банків приймає певні платежі без комісій. Як наслідок, пошта втрачає клієнтуру, особливо в містах.

Полтавська дирекція УДППЗ «Укрпошта» веде активну роботу з підписання договорів з комунальними підприємствами. Основний аргумент поштовиків у переговорах із потенційними партнерами – доступність точки надання послуг. Не має значення де мешкає клієнт, мережа «Укрпошти» охоплює всю територію України.

    До того ж, враховуючи зайнятість сучасних клієнтів, вона пропонує кілька способів оплати «комуналки»: у будь-якому відділенні поштового зв’язку, а якщо графік роботи чи стан здоров’я не дозволяє дістатися ВПЗ – удома. Схема доволі проста: листоноша, який здійснює обхід свого поштового маршруту, може зайти до вас додому і прийняти всі платежі і, крім цього, запропонувати супутні послуги чи товари народного споживання.

    Полтавська дирекція УДППЗ «Укрпошта» впевнена, що послуга з прийому платежів необхідна для населення області, а тому надалі обов’язково вживатиме всіх необхідних заходів для модернізації та покращення якості її надання.

Довідки по тел..: 9-16-94, 9-10-60.


Любов Культенко,

начальник Диканського ЦВПЗ

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком