Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Гадяцькі поштовики переконані, що споживачі району оцінять переваги пошти. Їх лише треба правильно поінформувати

Щомісяця громадяни нашої країни, «озброївшись» пачками рахунків, прямують сплачувати рахунки за комунальні та інші послуги. Виникає питання, що ж важливо для клієнта при виборі установи де він здійснює оплату? Близько до будинку або місця роботи, терміни і гарантії, зарахування коштів платника на рахунок одержувача, розмір комісії за надані послуги. Саме це є головними критеріями вибору споживачами бажаної установи. І переважно цими критеріями керуються громадяни, обираючи «Укрпошту».
     Історично склалося так, що пошта була першою установою, яка надавала дану послугу, бо саме у відділенні поштового зв’язку клієнт почуває себе як у дома, бо він знайомий з листоношею, начальником відділення, і до нього ставляться із притаманною для поштовиків зацікавленістю і повагою. Із плином часу та розвитком конкуренції на ринку з’явилися банки, які створюють, на перший погляд, вигідні умови приймання платежів. Частина банків приймає певні платежі без комісій, тим самим приваблюючи клієнтів. Як наслідок, у містах,де присутні банки, пошта втрачає клієнтуру.

Полтавська дирекція УДППЗ «Укрпошта» веде активну роботу з підписання договорів із комунальними підприємствами. Основний аргумент поштовиків у переговорах із потенційними партнерами – доступність точки надання послуг, що на сьогодні характерно лише для «Укрпошти». Не має значення де мешкає клієнт. «Укрпошта» сягає всюди, її мережа покриває всю територію України.

    До того ж, враховуючи зайнятість сучасних клієнтів, «Укрпошта» пропонує їм кілька способів оплати «комуналки». Так, клієнти можуть здійснити оплату в будь-якому відділенні поштового зв’язку, а якщо графік роботи чи стан здоров’я не дозволяє дістатися ВПЗ – удома.

    Схема доволі проста. Листоноша, яка здійснює обхід свого поштового маршруту, може зайти до вас додому і прийняти всі платежі. Окрім цього, листоноша може запропонувати супутні послуги чи товари народного споживання.

   Незважаючи на всі труднощі та соціально-економічні перепони, керівництво Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» впевнене, що послуга з приймання платежів є необхідною для населення області, а тому надалі обов’язково вживатимуться всі необхідні заходи для модернізації та покращення якості її надання.

 Придбати «Єдиний електронний квиток» можна у кожному відділенні поштового зв’язку. Після оплати вартості послуги оператор відділення роздруковує споживачеві бланк-замовлення (з кодом), у якому зазначаються всі реквізити поїздки.

    Для заміни зазначеного роздрукованого коду на проїзний документ (квиток), пасажир у будь-який час до відправлення транспортного засобу звертається до каси Укрзалізниці або автобусної каси,де зможе без черги та додаткової оплати обміняти таке замовлення на проїзний документ (квиток).

   Завітайте до відділення поштового зв’язку!


 Ірина Білик,

 начальник ЦВПЗ Гадяч.

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком