Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
До 200-річчя славетного байкаря

2 лютого виповнилося 200 років з дня народження славнозвісного байкаря, прозаїка, відомого поета, видавця, громадського діяча ХІХ ст.. Євгена Гребінки.
З нагоди ювілею цієї видатної особистості в м. Гребінка, названому так на честь літератора в 1901 р., відбулися урочистості, на які завітали перший заступник міністра культури і туризму України Юрій Богуцький, голова обласної Ради Іван Момот, заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко, голова МГО «Полтавське земляцтво» Володимир Загорій, генеральний директор МГО «Полтавське земляцтво» Марина Бурмака, ректор Полтавського національного педагогічного університету ім.. В.Г. Короленка Микола Степаненко, начальник управління культури облдержадміністрації Геннадій Фасій, директор Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Микола Хоменко та в.о. заступника директора Світлана Мірошніченко.
Гості свята побували на малій батьківщині поета – в с. Мар’янівці. Відвідавши могилу Євгена Гребінки, вони поклали квіти до підніжжя пам’ятника письменнику. Також квіти було покладено до пам’ятника, спорудженого на честь видатного земляка у Гребінці.
Одним із кульмінаційних моментів стало проведення святкового погашення спеціальним штемпелем художнього маркованого конверта, випущеного Укрпоштою до ювілею Євгена Гребінки.
Ювілейні конверти з унікальним відбитком будуть передані до Гребінківського народного краєзнавчого музею, а також стануть рідкісними експонатами в колекціях знаних філателістів усього світу.
«Поштовий вісник» (№7 17.02.2012)
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком