Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
І в спеку, і в порошу чекають люди листоношу

    Цех обслуговування спожи­вачів № 3 Центру поштового зв'язку № 5 Полтавської дирек­ції УДППЗ "Укрпошта" обслуго­вує 35,5 тисячі мешканців Хорольського району. Крім того, забезпечує перевезення пошто­вих відправлень і періодики в су­сідній - Семенівський. Працю­ють у ЦОС №3 125 співробітни­ків, 82 з них - представниці найчисленнішої поштової родини - листоноші. У районі діють 23 від­ділення зв'язку, найбільше - міське відділення - в Хоролі. 14 листонош міського відділення щодня доставляють пошту 14 тисячам мешканців Хорола і ближніх сіл - Глибокої Долини, Пристані та Радьків.
    - Надаємо різноманітні послу­ги, - розповідає начальник ЦОС № 3 Таміла Плужник. - Це - пе­редплата і доставка періодичний видань, доставка пенсій і пошто­вої кореспонденції, продаж то­варів першої необхідності, оплата комунальних послуг та інших платежів. Багато людей платять на пошті за послуги дитсадка, музичної школи, радіо, є у нас послуги книга - поштою, ліки на замовлення, кур'єрська достав­ка, електронні квитки на між­міські автобуси та поїзди, термі­нові перекази та багато іншого.
    Протягом жовтня міським від­діленням надано безліч пошто­вих послуг, зокрема прийнято 80 пріоритетних (першочергових) відправлень, 8 термінових пере­казів, передплачено 95 видань на 2012-й і 726-на 2013-й рік.
    Днями в Хорольському місь­кому поштовому відділенні від­бувся черговий День передплат­ника. Подібні заходи проводять­ся тут кілька разів на рік. У свят­ково прикрашеному залі праців­ники пошти приймали перед­плату на наступний рік, повідом­ляли відвідувачів про ціни на пе­ріодичні видання, знайомили з каталогами, рекламними мате­ріалами газет і журналів, у тому числі й "Зорі Полтавщини". Кож­ний передплатник періодики то­го дня отримав подарунок від пошти - популярний журнал із кулінарними рецептами і госпо­дарськими порадами.
    - Проводимо такі заходи для того, щоб збільшити обсяги пе­редплати, зацікавити населен­ня, - говорить Таміла Плужник. – Пошта виконує соціальну місію доставляючи пенсії і необхідні товари одиноким людям поваж­ного віку, яким важко самим ви­ходити з дому. Листоноша, наві­дуючи таких людей, і останні но­вини розповість, і допоможе оп­латити комунальні послуги, і га­зету чи журнал передплатить. 16 листопада – наше професійне свято - День працівників радіо, телебачення та зв‘язку. Корис­туючись нагодою, хочу привітати наш колектив і всіх колег, поба­жати всього найкращого, успіхів у роботі, благополуччя в роди­нах.
«Зоря Полтавщини»
№180 від 14.11.2012 р.
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком