Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Оформив вчасно передплату – взимку не будеш нудьгувати

Нагадаємо, що передплата |періодичних видань на 2013 рік і триватиме до 15 грудня, а на місцеві - до 25 грудня.
- Для нас це період і підвищеної активності, - каже начальник Хорольського цеху |обслуговування споживачів Полтавської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" Таміла Олексіївна Плужник.
- Збираючи виробничі наради, я говорю нашим працівникам, що поштовики і газетярі одною гривнею пов'язані. Ми економічно зацікавлені в тому, щоб тиражі зростали, тому і маємо пропонувати свою послугу. Двічі на місяць проводимо День передплатника. Наші консультанти нададуть усім бажаючим необхідну допомогу у виборі газети чи журналу.
Варто тільки сказати, яка тематика цікавить наших передплатників. Зараз вибір періодики дуже великий. І можна легко знайти видання на будь- який смак. Когось більше цікавлять політика і свіжі новини. Хтось хоче почитати щось розважальне, розгадати кросворд. І можна легко знайти видання на будь-який смак. Когось більше цікавлять політика і свіжі новини. Хтось хоче почитати щось розважальне, розгадати кросворд. Можна поєднувати різні рубрики. Районна газета «Вісті Хорольщини» - місцеве видання, користується теж неабиякою популярністю серед хорольців. Ще з ранку, 7 листопада, у День передплатника, районку стали виписувати не лише жителі, а і організації.
Відвідувачі мали змогу поспілкуватися із представниками різних газет, працівниками пошти та висловити свої пропозиції, зауваження щодо їх роботи. Оператори розповідали споживачам про умови передплати на 2013 рік, про конкурси різних видань, пільги для передплатників, про найбільш цікаві та популярні видання.
Всі клієнти, які оформили цього дня передплату, отримали подарунки від Укрпошти, а представники видань роздавали безкоштовні свої газети.
А у День передплатника робота кипіла. Оператор поштового зв'язку МВПЗ Хорол Тамара Івахно приймала нові замовлення і заповнювала квитанції. А Раїса Іванченко щодня не тільки реалізовує у роздріб різні видання, конверти, календарі та інше, а пропонує відвідувачам І передплатити періодику, адже не кожен зможе прийти на пошту і купити.
Багато людей похилого віку, пенсіонерів та інвалідів (а це стосується і міста, і села) фізично не можуть прийти у відділення зв'язку, щоб передплатити газету на 2013 рік. А для самотньої людини, яка рідко виходить на вулицю (бо навіть пенсію у дім їй приносить листоноша), свіжа преса багато означає. Це і зв'язок зі світом, відчуття своєї присутності в суспільстві. Запропонувати зробити передплату - це не тільки прямий обов'язок листоноші, а й шляхетний вчинок людяності стосовно своїх земляків, який вони і здійснюють щодня.
З гордістю хочеться відзначити тих читачів, які протягом багатьох років, навіть десятків років залишаються постійними активними передплатниками, не зраджують за будь-яких обставин свої улюблені видання. От як, наприклад, Лідія Григорівна Лемешко з міста Хорол. У День передплатника родина замовила собі кілька видань, яким вона дає протягом багатьох років перевагу, а серед них - і районна газета "Вісті Хорольщини", найперша, яку беруть до рук почитати, або дізнатися про новини рідного краю. Для подружжя Лемешків газета - порадниця, друг і співрозмовник. Тож запрошуємо усіх у коло читачів "Вістей Хорольщини".
«Вісті Хорльщини» №48
від 16.11.2012 р.
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком