Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
У пошти жіноче обличчя

У дні весняного життєдайного пробудження найтепліші слова ми адресуємо нашим жінкам. Колектив поштовиків району на 97 відсотків складається із представниць прекрасної статі, які працюють натхненно і самовіддано, несучи всім величезний заряд енергії, добра і милосердя. Адже поштовику, як і лікарю, мають довіряти. Тим більше, що час не стоїть на місці і зараз ми пропонуємо нашим клієнтам багато нових послуг (електронний білет, електронне повідомлення, «Власна марка», «Кур’єрська доставка пошти» і т.д.). Прагнемо працювати так, щоб послуги надавалися швидко, якісно і вчасно.
В цьому велика заслуга наших жінок. В переддень свята хотілося б назвати кращих працівниць, професіоналів своєї справи – начальників відділень зв’язку Таїсію Пономаренко (Котельва), Наталію Хвостенко (Милорадове), Наталію Томащук (Козлівщина), Ларису Погрібняк (Ковалеве), Юлію Крятенко (пересувне відділення), операторів Наталію Борківець, Ніну Догоробід, листонош Ольгу Семененко, Людмилу Дерев’янко, Надію Корост, Галину Войтенко, Ольгу Брюк, Ольгу Даценко, Аліну Декань, заступника начальника відділення поштового зв’язку Катерину Носенко та інструктора Ольгу Мохонько. З вдячністю згадуємо ми і своїх жінок-ветеранів, які зараз на заслуженому відпочинку.
Шановні, милі жінки, колеги! З нагоди чудового весняного свята щиро бажаю вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, сімейної злагоди і благополуччя, віри у власні сили, радості, душевного спокою, кохання близьких людей, вірності друзів.
Начальник Котелевського ЦОС №4
Володимир Мачушка
«Народна трибуна» (07.03.2012 р.)
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком