Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
На новенькому велосипеді з новою сумкою

Уявивши, скільки кілометрів щодня доводиться долати листоношам з досить нелегкими сумками, щоб вчасно та безперебійно доставляти людям пенсію, листи, періодику чи інше, дивуєшся – де в них береться стільки енергії? Тим більше, що в районі серед листонош – лише жінки.
    Щоб полегшити їхню роботу, депутат обласної ради, голова благодійного фонду «Від щирого серця» М.М. Кривошей разом з міським головою Т.М. Савченко вручили поштаркам 12 новеньких велосипедів та 125 сумок.
    - Я виріс у родині поштовика. Моя мама тривалий час працювала в цій структурі, а я часто підміняв її. Узявши величезну шкіряну сумку з кореспонденцією, ходив від хати до хати й розносив газети та журнали. Досі пам’ятаю, як було важко. Тож вирішив придбати для вас кількість велосипедів, - мовив М.М. Кривошей.
    Щойно листоношам презентували двоколісних «помічників», перше, на що вони звернули увагу були козирними. Тепер жінки акуратно кластимуть туди сумки з періодикою і з задоволенням розвозитимуть її до передплатників. Надія Михайлівна Мовчан, яка відпрацювала в міському поштовому відділенні 23 роки, від імені всіх листонош подякувала гостям за подарунки: «Це надзвичайно доречно. Нові та красиві сумки стануть у нагоді вже сьогоднішнього дня, а велосипеди – надійними помічниками».
    Підтримувала колегу й Валентина Григорівна Чернявська. Відпрацювавши листоношею тридцять років, жінка говорить, що такі подарунки доводиться приймати нечасто, тому неабияк задоволена.
    Хай легко буде носити сумки, а у них щоб побільшало кореспонденції – побажав наостанок М.М.Кривошей. А Т.М.Савченко подякувала трудовому колективу поштовиків міста за чесну і сумлінну працю, а благодійнику – за підтримку.
В. Білоус
«Гадяцький вісник» №82-83 від 14.07.2012
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком