Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

На виконання Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", та вимог Закону України "Про ад­міністративні послуги" розроблено механізм взаємодії Укрпошти з органами виконавчої вла­ди. Він передбачає для наших громадян можли­вість отримати всю необхідну інформацію щодо адмінпослуг листом, відправивши його на адресу органів влади оформленим пакетом документів. Результат надання таких послуг громадянин може отримати через поштове відділення або з доставкою листоношею додому.
Надання адміністративних послуг через від­ділення зв'язку Укрпошти — це соціально значу­щий проект, особливо для мешканців сільської місцевості, адже завдяки йому людям не по­трібно витрачати час на дорогу і довгі черги в установах. Достатньо прийти у поштове відділен­ня, надати всі необхідні документи та своєчасно отримати відповідь.

В нашому районі відповідний проект старту­вав з 29 червня у чотирьох відділеннях зв'язку: Великій Багачці, Гоголевому, Широкій Долині та Кротівщині. Незабаром всі поштові від­ділення будуть надавати такі види послуг.

У рамках проекту будуть пропонуватися по­слуги, які є найзатребуванішими, а саме: отри­мання субсидій на відшкодування витрат за комунальні платежі, придбання твердого та скрапленого газу, видача довідки про отриман­ня доходів, встановлення статусу та видача посвідчень батьків і дитини з багатодітної сім'ї, учасника війни, ветерана праці тощо.

Запрошуємо жителів населених пунктів райо­ну скористатися нагодою для спрощеного отримання адміністративних послуг.


Галина ФЕСЕНКО,

начальник центрального

відділення поштового зв'язку.

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком