Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Пенсії по пошті: своєчасно, зручно, надійно!

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» впродовж багатьох років виконує важливу соціальну функцію – здійснення виплат,доставка пенсій і державної матеріальної допомоги різним категоріям населення країни. Ці послуги надають впродовж багатьох років усі поштові відділення, яких майже 14 тисяч по Україні. На сьогодні УДППЗ «Укрпошта» обслуговує 6,5 млн. пенсіонерів та понад 1,3 млн. одержувачів соціальних допомог.
Наші пенсіонери та отримувачі державної матеріальної допомоги мають дуже значну перевагу – пенсія доставляється листоношею додому, тобто їм немає необхідності ходити по вулиці з одержаною сумою грошей і є гарантія особистої безпеки. А що вже казати про погодні умови, не завжди добре самопочуття, певні труднощі, пов’язані з необхідністю добратися до місця виплати коштів тощо. Кожен споживач на власний розсуд обирає форму обслуговування – вдома чи у відділенні поштового зв’язку, як кому зручніше.
Листоноша для багатьох людей – це і «представник держави», і найкраща порадниця, і чуйна людина, яка може прийняти оплату комунальних послуг, принести товари роздрібної торгівлі, які продаються на пошті, оформити передплату на газети та журнали, допомогти поповнити мобільний телефон, купити квиток на транспорт, замовити та доставити ліки, товари за каталогом і багато іншого. Це конче необхідно передусім для літніх і немічних людей, інвалідів, матерів з маленькими дітьми.
Зваживши всі «за» та «проти», люди вправі самостійно визначитись зі способом одержання пенсії: через пошту чи банківську установу, і за бажанням змінити установу, яка здійснює виплату пенсії. Укрпошта, усвідомлюючи свою важливу соціальну місію в суспільстві, готова й надалі докладати якнайбільше зусиль, щоб гарантувати нашим громадянам максимальну зручність у користуванні послугами поштового зв’язку.
Тетяна Федак,
начальник Центрального
відділення поштового зв’язку району.
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком