Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
«Світ пошти» в дитячому оздоровчому таборі «Антей»

Вже вдруге за це літо, з метою розвитку дитячої філателії в Україні, Полтавська дирекція УДППЗ «Укрпошта» разом з представниками спілки філателістів Полтавської області провели пізнавальну програму «Світ пошти» в дитячому оздоровчому закладі «Антей», який розташований в смт. Нові Санжари.
Співробітники дирекції з великим задоволенням ознайомили дітей з історією розвитку пошти, поштових марок, їх колекційною цінністю та послугами, які надає Укрпошта.
Не менш цікава розповідь чекала на дітей і від філателіста Іванова Бориса Вікторовича, який продемонстрував свою персональну колекцію поштових мініатюр.
До уваги дітей також були представлені стенди з поштовими листівками, які отримані в рамках проекту «Посткросінг».
Цього дня дітлахи відпочивали ще й активно, адже для них були організовані цікаві конкурси, ігри, вікторини, під час яких учасники пізнавальної програми розповідали про свої захоплення, про те, ким мріють стати в майбутньому та про пошту. За те, що вони проявили свою кмітливість, активність та здібність, отримали подарунки від Укрпошти.
Отож, дитяча аудиторія з захватом сприйняла проведення соціальної акції, адже по її закінченні кожну дитину переповнювали неймовірні емоції, а деякі з юнаків ще й виявили бажання в подальшому захоплюватися філателією.
Інженер відділу маркетингу
Полтавської дирекції
УДППЗ «Укрпошта»
Гріненко Ю.О.
«Світлиця»
Від 07.09.2012 р.
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком