Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Розпочинається передплата преси на друге півріччя 2012 року

Колектив нашого ЦОС №4 непогано здійснив передплату періодичних видань на перше півріччя 2012 року, оформивши 11560 примірників газет та журналів. Серед них 3700 екземплярів районної газети, що становить 32 відсотки від загальної кількості. Це говорить про високий авторитет нашої «Народної трибуни». Слід зазначити, що її тираж постійно зростає, адже цікавість до новин ніколи не згасне.
  Передплата періодичних видань України на друге півріччя розпочинається 10 квітня. Всі відділення зв’язку отримали «Каталоги видань України», а також у повному обсязі всю необхідну документацію, бланки та інше.
  Передплата видань зарубіжних країн розпочнеться з моменту отримання «Каталогів видань зарубіжних країн на ІІ півріччя 2012 року», які надійдуть до відділень зв’язку в найближчі дні.
  Передплата видань України триватиме до 11 червня. Обласних та районної газети «Народна трибуна» - до 20 червня, зарубіжних видань з доставкою з липня – до 25 квітня 2012 року. А передплата з наступних місяців на всі видання триває постійно (як за готівку, так і за безготівковим розрахунком).
  Оформити передплату можна у всіх відділеннях поштового зв’язку району, а також безпосередньо вдома через листонош. Зателефонуйте до відділення зв’язку, яке вас обслуговує, і до вас завітає працівник пошти.
  Цією пропозицією можна скористатися будь-коли в робочі дні відділення зв’язку.
  Запрошуємо всіх жителів, підприємств, організації, школи і установи району вчасно і в повному обсязі передплатити свої улюблені видання, а працівники пошти гарантують вам своєчасну і якісну доставку.
Володимир МАЧУШКА
начальник цеху обслуговування споживачів №4
«Народна трибуна» 06.04.2012 р.
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком