Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
«Потрібно менше говорити, а більше робити конкретних справ»


Із цим гаслом через роки навчання, становлення й утвердження пройшла Валентина Королькова – начальник центру поштового зв’язку №2 Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта».
За плечима цієї жінки – понад 40 років трудового стажу, три десятки з яких у цьому трудовому колективі.
Починала вона з посади оператора поштового зв'язку, помічника начальника відділен­ня зв'язку, інженера лаборато­рії наукової організації праці, інженера-нормувальника, ін­структора з експлуатаційних питань. Згодом стала началь­ником дільниці вузла зв'язку, заступником та начальником Комсомольського вузла зв'язку. На посаду начальника Центру поштового зв'язку Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» призначена в 2006 році.
Кожен день трудової діяль­ності Валентини Володимирів­ни сповнений відданістю спра­ві, наполегливістю, високим професіоналізмом. Завдяки притаманним їй організатор­ським здібностям проведено кілька реорганізацій вузлів по­штового зв'язку, у результаті яких підвищувалася якість на­дання послуг, заробітна пла­та працівників, зміцнювалася матеріально-технічна база. За рейтинговою оцінкою діяль­ності структурних підрозділів Полтавської дирекції УДППЗ "Укрпошта» Центр поштового зв'язку №2 постійно займає од­не з перших місць.
Зрозуміло, що результати ді­яльності були помічені й Вален­тину Королькову неодноразово нагороджували грамотами й відзнаками різного рівня, вона є почесним зв'язківцем. Але варто наголосити, що за весь цей час Валентина Володимирівна для багатьох стала не тільки вмілим і мудрим керівником, а й добрим порадником, людиною, до якої йдуть із радощами й болями, за допомогою і розрадою. І хоча вона дуже принципова й вимо­глива (як до себе, так і до підле­глих), та заслужила глибоку по­шану серед людей за постійну турботу. Безпечні й комфортні умови праці, соціальна захище­ність працівників, оздоровлення їхніх дітей - постійно в полі зору Валентини Королькової.
Ці слова на її адресу звучать не тому, що в календарі профе­сійне свято чи іменини. Бо не обов'язково чекати якоїсь нагоди, щоб засвідчити свою повагу й вдячність людині, з якою дару­вала доля йти по життю і працю­вати пліч-о-пліч. Коли пройдено трохи більше, ніж половина жит­тєвого шляху, коли струни душі вже бриніли й радістю, і смут­ком, і болем, і любов'ю, зберег­ти рівновагу в житті допомагає невгасима енергія душевного тепла, справедливості й надії, яка так глибоко залягла в душу і яка постійно підтримується неспокійною вдачею і завзятим характером Валентини Король­кової - керівника, професіонала й просто чудової людини.
«Село полтавське»
№ 19 від 11.05.2012 р.
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком