Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
ІV Всеукраїнський форум працівників поштового зв’язку

9 жовтня 2012 року в столиці України – мальовничому м. Київ у виставковому комплексі «КиївЕкспоПлаза» проходив ІV Всеукраїнський форум працівників поштового зв’язку. Участь у форумі прийняла також делегація Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» на чолі з директором Хоменко М.В. До складу делегації входили 150 поштовиків з усіх районів Полтавської області.
  Вітальним словом відкрила захід генеральний директор Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Плотнікова О.М. У рамках проведення Всеукраїнського поштового форуму вона презентувала комплекс заходів стратегічного розвитку, які дозволять закріпити позиції лідера в основних сегментах ринку.
  Основною метою стратегії є укріплення Укрпоштою до 2017 року лідируючого становища в таких сегментах ринку, як: платіжні послуги, письмова кореспонденція, доставка (у тому числі міжнародна) посилок і вантажів, бізнес-комунікації. Нині у 13,4 тис. відділеннях по всій Україні над цими завданнями працюють майже 100 тис. працівників.
  За 5 років Укрпошта планує істотно модернізувати інфраструктуру підприємства та запровадити серію інноваційних продуктів і послуг:
  • «єдине вікно» адміністративних послуг;
  • «офіційна електронна поштова скринька»;
  • «гібридна пошта»;
  • «єдине платіжне вікно» для всіх видів платежів населення;
  • електронна поштова марка тощо.
  Упровадження стратегії дозволить:
  · збільшити доходи підприємства на 50%;
  · збільшити прибуток Укрпошти на 75%;
  · забезпечити достойну заробітну плату працівникам Укрпошти;
  · комп’ютеризувати більш як 18 тис. робочих місць;
  · автоматизувати технологічні процеси та всі відділення підприємства, зменшивши час обслуговування клієнтів у 4 рази;
  · створити сучасні автоматизовані сортувальні центри та збільшити стандартну швидкість доставки листів з 5-и до 3-х днів, посилок – з 7-ми до 3-х днів, газет – з 2-х днів до «день у день»;
  · упровадити централізовану інтегровану інформаційну систему класу ERP;
  · розробити он-лайн сервіси для всіх послуг і забезпечити інформаційну підтримку операцій;
  · збільшити кількість пересувних відділень для віддалених і малонаселених пунктів;
  · відремонтувати всі відділення пошти, включаючи сільські, та багато іншого.
  За словами Оксани Плотнікової, розробка й упровадження стратегії дозволять укріпити статус лідера з надання універсальних поштових послуг для населення та бізнесу: «Ми вже багато зробили у 2012 році: збільшили прибуток, доходи, зарплату працівникам, покращили якість обслуговування, словом, заклали фундамент для подальшого розвитку. Нова стратегія дозволить сфокусувати розвиток підприємства на модернізації, відповідно, до 2017 року технічні та кадрові можливості Укрпошти будуть настільки потужними, аби ні в кого не виникало сумнівів під час вибору постачальника поштових послуг».
  Привітання працівникам поштового зв’язку надіслав Президент України Віктор Янукович, яке урочисто було зачитано перед присутніми. Також перед учасниками форуму виступив Віце - прем’єр - Міністр інфраструктури Борис Колесніков. Він здійснив спецпогашення поштової марки "Моя люба Україна", яку відсьогодні можна придбати у будь-якому поштовому відділенні. Основою для марки став малюнок Альони Панасюк з Вінниччини, який переміг у VII Міжнародному благодійному конкурсі - фестивалі "Щасливі долоні" для дітей-сиріт. А малюнок Мар'яни Гаршиноі з Харківщини став основою для конверту до цієї марки. Як нагороду дівчата отримали комп'ютери.
  Борис Колесніков також вручив бронзову медаль Всесвітнього поштового союзу Альоні Кучанській, яка посіла третє місце у 41 міжнародному конкурсі "Напиши листа спортсмену…".
  Чудовою несподіванкою для Валентини Кавун – оператора поштового зв’язку 1 класу ВПЗ Гадяч ЦОС №11 Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» стало нагородження Подякою Прем’єр-міністра України та для Володимира Рубана – водія 1 класу ЦОС № 3 м. Хорол Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» - нагородження Подякою Міністра інфраструктури України. Тож бажаємо їм успіху та побільше таких приємних несподіванок!
  Після завершення офіційної частини заходу розпочався святковий концерт, де всіх учасників форуму привітали представники шоу-бізнесу, а саме: Студія Квартал-95, Наталка Могилевська, сестри Петрик, Злата Огневич та творчий колектив «Парадіз».
  Тож усі гості отримали незабутні враження, море емоцій та неймовірний заряд енергії від проведеного ІV Всеукраїнського форуму працівників поштового зв’язку!
«Село полтавське»
№41 від 12.10.2012


© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком