Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Пирятинка Ніна Клименко відзначила 100-літній ювілей

14 січня в оселю мешканки Пирятина Ніни Клименко завітало подвійне свято – окрім традиційного для українців для Нового року за старим стилем жінка відзначила ще одну, особливу, дату - 100-річчя від дня народження.
Цього дня привітали з поважним юві­леєм Ніну Гнатівну рідні, близькі, друзі. Окрім них, за­вітали до її осе­лі і керівники району - голо­ва райдержадміністрації Микола Купріян, голова ра­йонної ради Олексій Нечипоренко, заступник голови райдержадміністрації Андрій Малишків, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Володимир Гудзь, начальник Цеху обслуговування споживачів №2 (м. Пирятин) Центру поштового зв’язку №3 (м. Лубни) Олена Рябченко. М. Купріян, зокрема, вручив ювілярці вітальну грамоту від Президента України Віктора Януковича.
У щирій, дружній атмосфері, у колі поважних гостей, дітей та внуків Ніна Гнатівна приймала святкові вітання та побажання, слова подяки за сумлінну працю, за активну життєву позицію.
Пишатися ювілярці є чим - вона виховала, дала путівку в життя чотирьом дітям, має дев'ять онуків та десять правнуків. А ще вона - знана в усьому Пирятині листоноша, про­працювала на цій ниві не один десяток років, обходила, напевно, кожен двір у місті. За свою сумлінну працю нагороджена рядом відзнак.
Завзята і працьовита в молоді роки, Ніна Гнатівна і нині намагається не сидіти, склавши руки, чим може допомагає доньці по господарству. А ще дуже полюбляє читати і робить це, до речі, без окулярів.
Отож, як бачимо, активна життєва позиція - це той фактор, який, напевно що, сприяє довголіттю.
Людмила ВОЛИК.
«Пирятинські вісті» (№3 20.01.2012 р.)
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком