Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Оформити субсидію, пенсію чи отримати адмінпослуги можна через усі відділення Укрпошти

Віднині громадяни можуть оформити субсидію, пенсію, соціальну допомогу та інші види адміністративних послуг уже через усі 13 263 відділення Укрпошти в 27 регіонах. Це максимально спрощує процедури отримання необхідних документів. Проект є особливо важливим для жителів сільської місцевості, яким тепер не треба їхати до райцентру для оформлення адмінпослуг. Про це сказав віце – прем’єр – міністр Олександр Вілкул.
Він зазначив, що проект реалізований на основі аналізу кращого світового досвіду зі спрощення отримання громадянам адмінпослуг, зокрема британської моделі. Уперше як пілотний цей проект було запроваджено в Дніпропетровській області в 2012 році. Проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» - це складова Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича.
Зараз перелік адміністративних послуг, за якими можна звернутися через відділення поштового зв’язку налічує 30 пропозицій.
«Для оформлення адмінпослуги жителям, зокрема сільської місцевості або віддалених населених пунктів, необхідно звернутися до найближчого відділення поштового зв’язку або викликати додому листоношу. Працівники Укрпошти допоможуть оформити всі необхідні документи та відправлять їх у відповідні інстанції», - відзначив генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Костянтин Кривенко.
Наступні завдання, які ставить Уряд України перед Укрпоштою, стосуються розширення асортименту поштових послуг та створення нових сервісів.

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком