Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Триває передплатна кампанія

З 10 квітня в Україні розпочалася передплатна кампанія періодичних видань на друге півріччя 2014 року.
   Про її хід в районі та про інше ми запитали у начальника центрального відділення поштового зв’язку Чорнух          Н.В. Коробки.

- З 10 квітня об’єктами поштового зв’язку Укрпошти, зокрема і нашим відділенням, розпочато передплату з доставкою з липня на видання України відповідно до «Каталогу видань України на друге півріччя 2014 року», «Каталогу видань зарубіжних країн на друге півріччя 2014 року» та каталогами місцевих видань Полтавської області, - розповідає Наталія Володимирівна. – На даний час всі відділення поштового зв’язку напружено працюють, залучаючи споживачів до мандрівки сторінками улюблених газет і журналів. Поштовики докладають максимум зусиль, щоб зберегти обсяги передплатних тиражів.

- Наталіє Володимирівно, скажіть, будь ласка, які терміни приймання передплати?

- В усіх населених пунктах району терміни приймання передплати на видання, що включені до каталогу видань України, триватимуть до 16 червня ц.р.,каталогу видань зарубіжних країн – до 6 червня, районну газету «Нова праця» можна передплатити до 20 червня ц.р. (включно).

-  Чи не змінилася передплатна ціна періодичних видань?

- На даний час передплатна ціна залишається на рівні першого півріччя 2014 року.

- Чула, у вас діють «адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту». Що це за послуга?

- Надання адміністративних послуг через відділення поштового зв’язку Укрпошти – це соціально значущий проект, особливо для мешканців сільської місцевості, адже завдяки йому людям не потрібно витрачати час на дорогу і довгі черги в установах. Достатньо прийти до поштового відділення, надати всі необхідні документи та своєчасно отримати відповідь.

   У рамках проекту пропонуються такі послуги: отримання субсидій на відшкодування субсидій на відшкодування витрат за комунальні платежі, придбання твердого та скрапленого газу, видача довідки про доходи (розмір пенсії) та довідки про перебування на обліку у Пенсійному фонді як одержувача пенсії.

- Скажіть, як оформити дану послугу?

- У відділенні Укрпошти можна ознайомитися з переліком адміністративних послуг та порядком оформлення пакета документів для їх отримання (або запитати про послугу у своєї листоноші). Необхідно заповнити заявку та оформити пакет документів на отримання адміністративної послуги, відправити або передати через листоношу заявку та пакет документів і очікувати замовлений документ. Пропоную жителям населених пунктів району скористатися нагодою для спрощеного отримання адміністративних послуг.


Інтерв’ю взяла

В. Ковган

© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком