Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Пенсії на пошті: своєчасно, зручно, надійно!

УКРАЇНСЬКЕ державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" впродовж ба­гатьох років виконує важливу соціальну функцію, покладену на нього держа­вою, — здійснення виплат та доставки пенсій і державної матеріальної допо­моги різним категоріям населення України.
Ці послуги надаються в усіх пошто­вих відділеннях, яких майже 14 тисяч по Україні, навіть у найвіддаленіших населених пунктах. Щомісяця в об'єктах поштового зв'язку випла­чується від 10 до 25 видів соціальних допомог залежно від регіону.
На сьогодні в УДППЗ "Укрпошта" обслуговуються 6,5 млн. пенсіонерів та понад 1,3 млн. одержувачів соціальних допомог.
Користуючись послугами Укрпошти, пенсіонери та отримувачі державної ма­теріальної допомоги мають низку переваг.
Насамперед, це зручне розташування поштових відділень майже в кожному насе­леному пункті. Попри те, що деякі з них не­рентабельні й часто збиткові, УДППЗ "Укр­пошта" основне своє завдання вбачає в збе­реженні наявних відділень. Доходи від майже 50 видів послуг дають змогу підприємству утримувати розгалужену мережу поштових відділень та підвищувати оплату праці листонош, надзвичайно важливої, зокрема й у соціальному сенсі, професії.
Завдяки листоношам громадяни можуть скористатися багатьма додатковими послу­гами: придбати необхідні товари, передп­латити улюблені видання, сплатити кому­нальні послуги тощо. Це конче необхідно передусім для літніх і немічних людей, інвалідів, матерів із маленькими дітьми.

ВІСТІ
1 листопада 2013 рону. № 44 (8747)
Найбільшим надбанням держави, в особі національного оператора поштового зв'язку, є безкоштовна доставка належних людям коштів додому. Загалом кожен споживач на власний розсуд може обрати форму обслуго­вування — у відділенні поштового зв'язку чи вдома, як кому зручніше. Поштарі обов'язко­во доставлять грошову допомогу додому, не­залежно від місця проживання пенсіонера, незважаючи на погодні та інші умови.
Також дуже важливо, що кошти одержу­вачів пенсій та фошової допомоги, які випла­чуються на пошті, мають виключно цільове призначення. Стабільність та надійність ро­боти підприємства підтверджені складними роками економічної кризи.
Укрпошта, усвідомлюючи свою важливу соціальну місію в суспільстві, готова й надалі докладати якнайбільше зусиль, щоб гаранту­вати нашим громадянам максимальну зручність у користуванні послугами поштово­го зв'язку.
Поштамт (м. Полтава)
Полтавської дирекції УДППЗ "Укрпошта".
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком