Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
У Калашниках презентували нову послугу Укрпошти

На цей захід прибули голова Пол­тавської районної ради Василь Сте­пенко, Калашниківський сільський голова Володимир Куць та його колеги із-сільських рад Полтавсько­го району, працівники Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» на чолі з директором Миколою Хоменком, начальник управління Пенсійного фонду в Полтавському районі Тетя­на Андрусова.
За словами начальника тутешньо­го відділення поштового зв'язку Тетя­ни Аксютік, їм не соромно віднедавна зустрічати гостей. Адже рік тому з участю голови Полтавської райради Василя Степенка і директора СГ ТОВ «Імені Калашника» Івана Степаненка приміщення сільської пошти було ка­пітально відремонтовано і стало за­тишним та охайним. Свого часу саме завдяки пропозиції, а потім і реальній допомозі Василя Степенка вдалося відновити роботу поштових відділень у населених пунктах Божкове, Несте­ренки, Кованьківка. Цей позитивний досвід поширений на теренах облас­ті. Василь Іванович переконаний, що пошту на місцях треба підтримувати, і він від своєї позиції не відступиться.
Презентація проекту «Адміністра­тивні послуги: спрощений доступ через пошту» саме у Калашниках є досить символічною у питаннях співпраці пошти з владою, адже саме в цьому поштовому відділені завдяки органам місцевого самоврядування здійснено капітальний ремонт.
Проект, започаткований з ініці­ативи Президента України Віктора Януковича, передбачає можливість для громадян отримати адміністра­тивні послуги через відділення по­штового зв'язку. Щоб не їхати за довідкою в районний чи обласний центри, мешканець села може лис­том звернутися в потрібну установу й отримати звідти відповідь. Таким чином можна отримати довідку з архіву, з Пенсійного фонду чи управ­ління соціального захисту, вирішити житлові питання, щодо підприєм­ницької діяльності. Усього в переліку значиться 30 послуг.
Громадяни або суб'єкти господа­рювання через відділення поштового зв'язку відправляють оформлений пакет документів, необхідних для отримання адміністративної послу­ги, листом з оголошеною цінністю та описом вкладення з рекомендо­ваним повідомленням, а потім отри­мують кінцевий документ через по­штове відділення або навіть удома, скориставшись додатковим сервісом кур'єрської доставки від Укрпошти.
- Пошта на селі - це підприєм­ство соціального спрямування. На жаль, у деяких селах, крім відділен­ня зв'язку, більше немає державних установ, - розповів про нововведен­ня Микола Хоменко. - Ця послуга призначена перш за все для неза- хищених верств населення і зеконо­мить споживачам час і кошти на до­рогу. Нині впровадженням проекту в області займаються понад чотири тисячі працівників у 647 поштових відділеннях. У розрізі всієї держави, де діє 14 тисяч відділень, це одна з найбільших мереж.
Найближчим часом заплановано зустріч Миколи Хоменка з головою Абазівської сільської ради цього ж району з метою вирішення питань ремонту поштового відділення. Тож у Калашниках покладено початок добрій справі.
Любов ПРИЙМАК,
Полтавський район
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком