Українське Державне Підприємство Поштового Зв`язку
На головну сторінку Електронна пошта Мапа сайту
Листоноша - гідна поваги

«Свою діяльність на пошті я розпочала 1968 р. листоношею доставної дільниці відділу доставки при Полтавському поштамті. Працювала підмінною на трьох доставочних дільницях, була бригадиром. Потім трудилася у спецдоставці – це доставка пошти в такі установи як міськвиконком і багато управлінь при міськвиконкомі, а також облдержадміністрація і всі управління при ОДА.
Нагороджена відзнаками «Ударник 9,10,11,12 п’ятирічок», орденом «Знак Пошани», орденом «Трудового Червоного Прапора», нагрудним знаком «Почесний Зв’язківець».
Зараз працюю у відділенні поштового зв’язку № 14. Професія листоноші мені дуже подобається. Спілкування з нашим дружнім колективом завжди приносить тільки задоволення. Я із повагою ставлюся до клієнтів, тож вони відповідають вдячністю та щирими посмішками при зустрічах.».
Так розповідає про себе поважна і шанована людина, листоноша Поштамту -ЦПЗ №1 Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Ольга Рапота. Тільки подумати, скільки ж насправді криється між кількома друкованими рядками! Однак 44 роки, пов’язаних з поштою, не залишаються непоміченими: скільки нагород у поштовики неспроста, бо вкладає у роботу душу і наснагу.
Ольга Тихонівна – красива, працелюбна, великодушна і водночас дуже скромна жінка, яка багато років присвятила улюбленій роботі. Коли вона говорить про свій колектив і клієнтів, на обличчі сяє тепла, приємна усмішка. Показує робоче місце, сумку повнісіньку кореспонденції, ще другу з товаром, і все не забуває примовляти : «А нащо Вам про мене, адже працюю ніби як і всі» , а сама при цьому від скромності заливається рум’янцем.
- Побільше б таких хороших людей, щирих, чесних і працьовитих, - наперебій відгукуються колеги.
- Одне задоволення мати в колективі таку порядну людину, - зазначає начальник відділення Раїса Козуб. – Скільки років працюємо разом, ніколи не підведе.
Та й на дільниці, яку обслуговує Ольга Тихонівна, люди говорять про неї лише добрі слова. Адже без запізнень доставляє газети, пенсії, замовлений товар, допомагає передплатити улюблене видання, приймає оплату за комунальні послуги, завжди пояснить, якщо комусь щось незрозуміло.
Щиро дякуємо Ользі Тихонівні за вагомий особистий внесок у поштову справу. Працюйте так і надалі.

С.О. Пушкар
«Поштовий вісник» (№11 від 23.03.2012 р.)
© 2002-2008, Укрпошта
Дизайн: НАІР
Розробка: Віадук-Телеком